TIKLA ARA

D- Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi KampanyasıD- Smartın başlatmış olduğu D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası kapsamında Yarışmayı kazananlara Yeni yıl Hediyesi veriyor.


D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası

D- Smartın başlatmış olduğu D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası kapsamında D-Smart'ın birbirinden güzel yeni yıl hediyelerinden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

“D-Smart’tan Yeni Yıl Hediyeleri” kampanyası ("Kampanya"), Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 14.12.2012 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.01–255-01-02/3614-13039 sayılı izni ile 24.12.2012(00:00) - 13.01.2013(23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.

D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası tarihleri arasında, ücretsiz www.facebook.com/dsmart adresine girip D-Smart hizmet ve ürünlerin tanıtımını izledikten sonra ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgilerini giren Facebook kullanıcılarına 1 (bir), uygulamaya davet ettiği ve daveti onaylayan her arkadaşı için 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir.Çekilişte 3 kişi New Apple iPad 16GB Wi-fi 4G Tablet PC ikramiyesi kazanacaktır.

Her bir katılımcı en fazla 50 adet çekiliş hakkına sahip olabilecektir. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası 25.01.2013 tarihinde saat 11.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No: 25 Daire: 37 Mecidiyeköy - İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 30.01.2013 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler 14.02.2013 tarihine kadar, yedek talihliler 01.03.2013 tarihine kadar kimliği ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Ödül kazanan abonelerin, söz konusu haklarını Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin hatasından kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim bilgileri vermeleri halinde Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası  Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.


Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Hem D-Smart hem de D-Smart Net abonesi olan bir kişinin iki üyelik kayıtlarından sadece biriyle yarışmaya katılması çekilişe hak kazanması için yeterlidir. Kazanılan hak devredilemez, nakit karşılığı talep edilemez.

Ayrıca Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yapılacak çekiliş ile 8 kişi Case Logic iPad Kılıfı ikramiyesi, 10 kişi Philips Kafa Bantlı Kulaklık, 10 kişi Philips Alarm Saatli Radyo, 10 kişi Su Matarası, 19 kişi National Geographic Organizer kazanacaktır.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
D-Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi 0212 212 40 30 numaralı U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenilebilir.D- Smart'tan Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin “Kampanya”yı herhangi bir zamanda sonlandırma ve “Kampanya” şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu “Kampanya”ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.Kategori:

Etiketler: d-smart kampanya, d-smart hediye kampanyası, d-smart yeni yıl hediyesi, d-smart yarışma, d-smart ödül,

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: