TIKLA ARA

D-SMART BLU

D-Smart BLU

Hem D-Smart abonesi olan; hem de D-Smart abonesi olmayan HERKES D-Smart BLU hizmetinden yararlanabilir.

D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone ve çok yakında Android’den canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşılabilirsiniz.

Paketler:

Canlı TV Paketi Her an her yerden TV seyretmek isteyenlere özel
   Kanallar Kanal D HD, Show TV, Star, ATV, TRT FOX, Samanyolu, Kanal 7, CNN Turk, NTV, Haber Turk, TV8, Cnbc-e, TV2, Max Smart, Yeşilçam Smart, HD-e, Dream TV, NTV Spor, TRT Spor, Fenerbahçe TV, Cartoon Network
   İçerik 1400’den fazla bölüm dizi
   Tekrar İzle
   Kirala İzle
   İzleme Ekranları Web+iPad+iPhone
   Fiyat 10TL/AY
Film Paketi Gişe rekortmeni yüzlerce film ve en sevilen yerli-yabancı diziler
   Kanallar Kanal D HD, Show TV, Star, ATV, TRT, FOX, Samanyolu, Kanal 7, CNN Turk, NTV, Haber Turk, TV8, Cnbc-e, TV2, Max Smart, SineTurk, Yeşilçam Smart, HD-e, Dream TV, Travel Channel HD, NTV Spor, TRT Spor, Fenerbahçe TV, Cartoon Network
   İçerik 2300’den fazla film, dizi, yaşam ve belgesel
   Tekrar İzle
   Kirala İzle
   İzleme Ekranları Web+iPad+iPhone
   Fiyat 20TL/AYSpor Paketi UEFA, Şampiyonlar Ligi, NBA, Formula 1, MotoGP ve daha fazlası
   Kanallar Kanal D HD, Show TV, Star, ATV, TRT, FOX, Samanyolu, Kanal 7, CNN Turk, NTV, Haber Turk, TV8, Cnbc-e, TV2, Max Smart, SineTurk, Yeşilçam Smart, HD-e, Dream TV, Travel Channel HD, SmartSpor HD, SmartSpor2 HD, NBA TV HD, EuroSport, EuroSport2, NTV Spor, TRT Spor, Fenerbahçe TV, Cartoon Network
   İçerik 3000’e yakın film, dizi, spor, yaşam ve belgesel
   Tekrar İzle
   Kirala İzle
   İzleme Ekranları Web+iPad+iPhone
   Fiyat 35TL/AY

Hemen Ara: 0(216) 680 2020

D-Smart Başvuru ve Sipariş Formu
D-Smart Abonesiyseniz: D-Smart aboneleri D-Smart BLU hizmeti için paketlerine ek ayda 5 TL’ye Bilgisayar, Laptop, İpad ve İphone’ları üzerinden; SmartSpor ve Smartspor2 kanalları haricindeki D-Smart paketleri kapsamındaki açık olan içerikleri izleyebilecektir.
D-Smart Maxi ve MEGA aboneleri ayrıca ayda ek 5 TL ödeyerek SmartSpor ve SmartSpor2 Spor kanallarını da izleyebilmektedirler.
Giriş, Dizi, SineDizi Paketi sahibi olan aboneler ise D-Smart BLU üzerinden SmartSpor ve SmartSpor2 kanallarını izlemek istemeleri halinde, öncelikle paketlerini Maxi veya MEGA Pakete yükseltmeleri gerekecektir.
D-Smart BLU hizmetinin kampanyasız fiyatlarıyla, Standard Paket 20 TL, Spor paketi ise 35 TL ile ücretlendirilmektedir.

D-Smart Abonesi Değilseniz: D-Smart abonesi olmasanızda D-Smart BLU hizmetinden faydalanabilirsiniz. D-Smart abonesi olmayanlara sunulan Canlı TV, Film ve Spor paketleri dahilinde 6 HD toplam 29 Kanal bulunmaktadır.

Canlı TV Paketine aylık 10TL, Film paketine aylık 20TL, Spor paketine ise aylık 35TL’ye abone olabilirsiniz.

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşanmasını sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir.

D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone ve çok yakında Android’den canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.

Kirala İzle:
D-Smart BLU filmler Sinemadan hemen sonra PC, Laptop, Tablet ve Cep telefonundan 1-5TL arasındaki fiyatlarda kiralanarak izlenebilinir.

Seç İzle:
D-Smart BLU ile aboneler paketleri dahilinde D-Smartın birbirinden zengin 3000’e yakın içeriğine ulaşabilir, istediği zaman istediği içeriği seçip izleyebilirler.

Başa Al İzle:
D-Smart BLU ile canlı yayınlanan programın başına dönebilir hiç bir anı kaçırmadan tüm programı izlenebilir.

Tekrar İzle:
En sevilen yerli ve yabancı diziler, en popüler programların tekrarları D-Smart BLU’da. İzlemek istenilen bir dizi yada program yayın saati bekleneden izlenebilir.

Geri Al İzle:
Canlı yayın durduralabilir, kaçırılan diziler, izlenememiş programlar 2 gün’e kadar geriye alıp izlenebilir.

D-Smart BLU'nun İçeriği

D-Smart BLU'da; Dünyaca ünlü film stüdyolarının baş yapıtları olan filmler, vizyondan hemen sonra yayınlanan sinema filmleri, fenomen haline gelmiş diziler, eğitici ve öğretici çizgi diziler, belgesel yayınları, en iyi skorları almış olan Şampiyonlar Ligi, Serie A, NBA maçları ve çok daha fazlasını D-Smart Blu'da bulabilirsiniz.


 

D-Smart BLU'ya Giriş için tıklayınız.

 

D-Smart BLU'ya Üye olmak için tıklayınız.BLU Sık sorulan Sorular