TIKLA ARA

D-Smart Mobil KontrolD-Smart Mobil Kontrol ile D-Smart yayın akışını takip edebilir, Kayıt özellikli D-Smart'ınız varsa otomatik kayıt işlemi yapabilirsiniz.


D-Smart Mobil Kontrol

Mobil Kontrol iPhone gibi uygulumalarda Yayın Akışını düzenli olarak takip edebilir, izlemek  istemediğiniz yayınları anında ileti veya SMS göndererek hatırlatabilir, D-Smart SD Plus ve HD Plus cihazınıza kaydet komutu ile ksydeder.

D- Smart'ın Mobil Kontrolü'nün Uygulanması: Yayın Akışının Takibi Program, Hatırlatma (Tüm iPhone kullanıcıları için) - Anlık İleti - SMS Hatırlatma ,Program Kaydetme (Plus kullanıcıları için), Program Afişi ve Fragman gösterimi şeklindedir.

Uygulamanın Teknik Özeliklerinden bazıları şunlardır:

D-Smart Mobil Uygulamalarında Yayın Akışı, Program Hatırlatma ve Kaydetme Özelliğiyle şimdi iPhone’da. D-Smart gelişen internet aleminde her istediğinizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu gün ne izliyim diye düşünmenize gerek kalmadan kullanıcılarına yol gösteriyor yayın akısını sürdürüyor.İstediğiniz programları izlemeyi kaçırdıysanız bu güzel uygulamayla çok rahat takip edebilirsiniz. iPhone’unuz ile her zaman yanınızda.

KANALI SEÇ, PROGRAMI SEÇ, PROGRAMI HATIRLAT, KAYDET nasıl çalışır?

Yayın akışı programından yararlanmak için, D-Smart Mobil Kontrol ile arama yaparak aradığınız programı bulabilesiniz. İlginizi çeken yayını kolayca buldunuz, hemen yayının içeriğini, afişini incelemenin ve fragmanını izlemenin tam zamanı...

Kaçırmak istemediğiniz bir program mı var? Kaydetme yapma özelliği olan D-Smart Plus kutusuna sahipseniz iPhone’unuzdan istediğiniz yayını kayıt emri gönderebilirsiniz.

Çok yoğun çalışanlar üyeler için ideal bir program.İstediğiniz filimi veya programı kaydetme yöntemiyle istediğiniz zaman izleyin.

D-Smart Mobil Kontrol Uygulamasına Giriş Yapma:

D-Smart Mobil Kontrol uygulamasına giriş için E-Posta adresinizi veya Cep Telefonu numaranızı aboneliğiniz için kayıt etmelisiniz. Kayıt işlemlerini iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta Kayıt: E-posta tanıt linkine tıklayarak e-posta adresinizi ve smartkart numaranızı girmeniz yeterli. E-Postanıza gönderilen onay linkini tıkladığınız anda SmartOnline giriş için e-posta adresiniz kullanıma hazır hale gelecektir.

Cep telefonu Kayıt işlemi :Cep telefonunuzdan KAYIT yazıp bir boşluk bırakıp smartkart numaranızı mesaja ekleyerek 2850’ye gönderebilirsiniz. Örnek olarak KAYIT 000088888888 şeklinde yapabilirsiniz.

Şifrenizi Unuttuysanız: D-Smart Mobil Kontrol kullanan müşterilerimiz Şifremi Unuttum butonuna basarak kulandıgı şistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı yazarak şifrelerini ücretsiz mesaj gönderilerek öğrenir.

Bu uygulamayı kullanmak için D-Smart Mobil Kontrol uygulamasını D-Smart web sitesinden mobil adresi üzerinden, App Store ya da iTunes üzerinden kurulumunu yapabilirsiniz.Kategori:

Etiketler: d-smart, d- smart mobil, d-smart iphone, d-smart servisleri, d-smart sms ile kanal kaydetme,

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: