D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Teknosa Kampanyası Mağduyurum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Zafer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1

Alıntı Zafer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Teknosa Kampanyası Mağduyurum
    Gönderim Zamanı: 31-Ocak-11 Saat 21:23

Merhaba;
Bundan yaklaşık 2 ay önce Teknosa'dan LG LCD TV almaya karar verdik, satın alma sırasında görevli kişi bize D-Smart'ın bir kampanyası olduğunu, 60 lira fark ödersek HD uydu alıcısının ve kampanya kapsamındaki ücretsiz HD paketinin 6 ay boyunca bize hediye edileceğini söylediler. Paket dahilinde Smart+HD+Sinema Paketi verildiği belirtildi.

İlgili link-> http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/teknosa_dan_televizyon_alana_6_aylik_d_smart_hediye.1704.html

Bu arada belirteyim; D-Smart'ın 2007'den beri de üyesiyim. SD yayınlarını izliyorum ve herhangi bir pakete üye değilim. Yani en eski kullanıcılardanım... Dolayısıyla bu ücretsiz HD paket söz konusu olmasa zaten almam gerekmiyor, zira zaten D-Smart uydu alıcım mevcut. Derken 1 ay sonunda aradılar bizi, HD paketimiz dahilinde eşimin adına hazırlanan faturayı ödemediğimiz söylendi. Şok olduk! Zira bize ücretsiz denen paket için 21 liralık fatura kesilmişti.

Bu durum karşısında müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettik, ama müşteri hizmetleri bize hiç ama hiçbir konuda yardımcı olmadı. Montaj işlemini yapan, Moda'da bulunan Atıl Dijital'e de konuyu anlattık. Müşteri hizmetlerini ararsak konunun düzeltilebileceği söylendi. Ama defalarca aramamıza rağmen müşteri hizmetleri hiçbir somut çözüm, öneri ya da aracı olmak adına yardımda bulunmadı.

En son yarım saat önce arayıp sürekli derdimizi anlattıktan sonra adı Serkan olan bir müşteri temsilcisi tarafından 10 dakika bekletildikten sonra telefon yüzümüze kapandı. Tekrar aradık, ama hiçbir şekilde telefonumuz açılmadı.

Artık isyan noktasını da aştık. Son derece ılımlı ve uygar insanlar olmamıza rağmen, karşılaştığımız nahoş muamele, yardımdan uzak geçiştirmeler, bekletildikten sonra yüzümüze kapatılan telefonlar nedeniyle rahatsızlığımız dayanılmaz raddeye geldi. Bu HD uydu alıcısı için aldığımız TV'nin üstüne ödediğimiz 60 lira fark, her ay kesilen 21 liralık fatura bizi rahatsız ediyor. Ama empati duygusundan yoksun müşteri temsilcileri bizleri umursamıyor. Hiçbir yardımda bulunmamalarına rağmen dalga geçer gibi "yardımcı olacağımız başka bir konu var mı" sorusunu sorarak iyice dayanılmaz oluyorlar. Beklemeye alıp telefonları yüzümüze kapatıyorlar. Akabinde tekrar aradığımızda telefonumuzu açan dahi olmuyor.

Uğramış olduğum bu haksızlık ve vurdumduymaz muamele nedeniyle hissettiğim rahatsızlığın giderilmesini istiyorum. Sonuçlanamayan bu nahoş durumun, müşterilerine karşı sorumluluk duygusu taşıyan her kurum gibi, D-Smart tarafından telafi edilmesini son bir umutla bekliyorum. Bu kadar rencide edilmek hiç hoş değil. Lütfen artık rahatsızlığımızı dikkate alın. Gerçekten bu iş çok canımızı sıkmaya başladı. Kaale alınmazsak hakkımı farklı ve hukuki platformlarda da aramayı düşünüyorum.

Umarım bu mesajım dikkate alınır.
Dönüş bekliyorum. Teşekkürler.              
Yukarı Dön
UYDU3405 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 448

Alıntı UYDU3405 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Teknosa Kampanyası Mağduyurum
    Gönderim Zamanı: 31-Ocak-11 Saat 21:34

sayın NASA MEHMET bu konu ellerinizden öper inşallah olumlu bir gelişme olur ve bize burdan duyurursunuz sayın ZAFER rumuzlu üye
MODÜLLÜ ÜYELİK GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
ruzgarboy Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 163

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Teknosa Kampanyası Mağduyurum
    Gönderim Zamanı: 31-Ocak-11 Saat 22:03

malı satana kadar arkadaslar ondan sonra sen sag ben selamet hesabı bu ısler
bazen anılara yakısan en guzel mücevher ıkı damla gözyaşıdır...
Yukarı Dön
hakanakkoc Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı hakanakkoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Teknosa Kampanyası Mağduyurum
    Gönderim Zamanı: 13-Nisan-12 Saat 13:29

Bende aynı durumdayım.Ama Hukuki yollardan çözüme gideceğim.Bende bu durumu şöyle yaşadım;
11 Aralık 2011 tarihinde Teknosa'dan aldığımız televizyona istinaden iki (2) ay ücretsiz D-Smart HD kampanyasından yararlanabileceğimizi söylediler ve biz de kabul ettik. D-Smart yetkilileri evimize gelip alıcının bağlantılarını yaptı;Sözleşme imzaladık, 2 ay bedava kullanabileceğimizi, 2 ay sonunda da istersek D-Smart HD üyeliğimizi iptal edebileceğimizi söylediler.

2 aylık deneme süresi dolmadan 4445565'i arayarak D-Smart HD üyeliğimizi iptal etmek istediğimizi bildirdik, telefonda bize 3 gün içerisinde dönüp, verdikleri D-Smart HD alıcısını hangi bayiye teslim etmemiz gerektiğini söyleyeceklerini bildirdiler. Ancak 3 gün içerisinde bize D-Smart'tan hiç bir telefon gelmedi!

21 Şubat tarihinde tekrar aradım ve üyeliğimin iptal işlemini istedim .Tekrar aynı şeyleri söylediler.3 gün içerisinde dönüp, verdikleri D-Smart HD alıcısını hangi bayiye teslim etmemiz gerektiğini söyleyeceklerini bildirdiler. Ancak 3 gün içerisinde bize D-Smart'tan hiç bir telefon gelmedi!

Tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüm, bana bu zamana kadar dönülmemesini bir hatadan dolayı oluştuğunu söyledi. Bunu telafi etmek için, şikayetimi yetkililere hemen bildireceğini söyledi, buna rağmen bana yine dönen kimse olmadı.

Tekrar aradım yine aynı şeyler tekrarlandı.Bu arada 82 TL.fatura göndermişler itiraz ettim bu seferde iptal ederseniz 152 Tl ödersiniz dediler.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama