D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > D-Smart Plus (D-Smart HD PVR)
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-Smart Plus (Hd PVR)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 23456>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
HD PVR BODRUM Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 140

Alıntı HD PVR BODRUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 01:57

ne iyii kardeş sevinmedinmi kampamya başlıyomuş
HDSMARTI HD PLUS PVR İLE DEĞİŞTİR KAMPASININ BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ
Yukarı Dön
kuafortamer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 35

Alıntı kuafortamer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 09:52

ÇOK KISA BİR ZAMANDA DİYOLARSA 2 AYI BULUR.DSMART ÇOK YAVAŞ İLERLERDE
Yukarı Dön
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 971

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 15:49

Orjinalini yazan: HD PVR BODRUM

ne iyii kardeş sevinmedinmi kampamya başlıyomuş

OLLEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYY  Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileTongue
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı HD PVR BODRUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 20:14

arkadaşlar saat 4 de dsmart bayine ugradım yetkililer varmış değisrtirme kampanyasını sordum başlıcakmı diye başlıyomurmuş fiyat da şöyle maxi paket 32.99 duyrulması kalmış resmiyetlik kazansın bayi numaramı aldı arıcak tüm dsmart ailesine hayırlı olsun teşekürler dsmart çalışanlarına tebrikler   
Yukarı Dön
aybars Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 83

Alıntı aybars Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 20:53

MÜJDE YARIN CİHAZIN SATIŞI AÇILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN
aybars
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 20:58

EVET HD Yİ GETİR HD PVR Yİ GÖTÜR KAMPANYASI BAŞLADI 32.99 MAXİ PAKE BU CİHAZ SÜPER OLDU YA VALLA NE DESEK AZ DSMARTA ÇOK TEŞEKÜRLER DSMART
Yukarı Dön
Kadraj Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 67

Alıntı Kadraj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 21:45

Değerli İş Ortağımız
,
Geçtiğimiz hafta tanıtımları ve eğitimleri yapılmış olan harici hard disk uniteli HD kayıt özelliği ile donatılmış HD PVR ürünümüz HD + (Plus) markasıyla bireysel ve Aydan Aya üyeliklerine 28.04.2011 tarihi itibariyle açılmış bulunmaktadır.
Ayrıca bu sirkülerde belirtildiği gibi HD + (Plus) ürünü, mevcut FTA Değiştir (Bahar Temizliği) kampanyasında Maxi Paketli olarak satabileceksiniz.

1. Bireysel Aktivasyon Fiyatları:

HD + (Plus) ürünümüz ve bir yıllık paket fiyatları dahil olmak üzere toplam KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatı aşağıda belirtilmiştir.
Smart HD Paket + HD Plus + DVD Club: Bu Paketle satışı yoktur
Aile HD Paketi + HD Plus + DVD Club : 599 TL
Maxi HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 699 TL
*Full HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 799 TL
· Yukarıda belirtilen Kutu + bir yıllık paket fiyatlarına bir yıllık DVD Club aboneliği hediyedir.
· Bireysel aktivasyon için gerekli olan cihaz taleplerinizi doğrudan Marka İş Ortaklarımıza vermeniz gerekmektedir.
· HD + kutuyu markalarımızdan 444 TL’ye satın alabilirsiniz.
· HD + ürünümüz için Bireysel Aktivasyondaki satış primlerimiz diğer ürünlerimiz ile aynıdır.
· Aşağıda belirtilen Kutu fiyatı siz bayilerimiz tarafından, İçerik bedeli ise Kredi kartı veya Smart para ile D-SİS üzerinden tahsil edilecektir.

2. Aydan Aya:

Smart HD Paket + HD Plus + DVD Club: 34,99 TL
Aile HD Paketi + HD Plus + DVD Club : 44,99 TL
Maxi HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 54,99 TL
*Full HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 64,99 TL
· Tüm paketlere DVD Club aboneliği hediyedir.
· Smart Paket 24 ay tahhütlüdür. Diğer paketler ise 12 ay tahhütlüdür.
· Tüm paketlerde 24 ay aboneliğini devam ettirmiş abonelerimiz talep ettikleri taktirde 25. aydan itibaren 90 TL bedeli D-Smart’a ödeyerek HD + cihazının mülkiyetine sahip olabilirler.
· İç Kurulum bedeli 40 TL’dir.
· Dış kurulum bedelinde tavsiye edilen fiyat 120 TL olup, HD + ürününün bireysel kurulumunda gerekli olan çiftli LNB, 20’şer mt çift kablo ile çanak kullanımı fiyata dahildir.

3. FTA Değiştir Kampanyası:

HD + (Plus) ürünümüz FTA Değiştir kampanyasında kullanılabilecektir.
Devam etmekte olan Bahar Temizliği (FTA Değiştir) kampanyasının kurgusuna tüm işlemler aynı olmak üzere, HD ürünümüzün aylık 29,99 TL olan fiyatına sadece 10 TL ekleyerek, toplam 39,99 TL’ye HD Plus ürünümüz de dahil olmuştur.
Dolayısıyla FTA Değiştir kampanyasında 24 ay sonra HD Plus Cihaz için ödenecek 90 TL yi almıyor, abonenin çalışır durumdaki FTA cihazını 90 TL’ye sayıyoruz.
Maxi HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 39,99 TL
*Full HD Paketi + HD Plus + DVD Club: 64,99 TL
*Full HD Paket: Maxi Paket + Sinema SD + Sinema HD + (18+) + DVD Club

4. HD Değiştir Kampanyası

HD + (Plus) ürünümüz HD Değiştir kampanyasında kullanılabilecektir.
Devam etmekte olan HD Değiştir kampanyasının aylık 22,99 TL olan fiyatına sadece 10 TL ekleyerek, toplam 32,99 TL’ye HD Plus ürünümüz de dahil olmuştur.
Ancak, HD Değiştir kurgusundan farklı olarak, 24 ay sonra HD + Değiştir kampanyasında üyemiz takas ettiği SD kutusunun üzerinde bulunan haklarından feragat etmiş sayılacaktır.
Önemli Notlar:
· Aydan Aya ve Bireysel HD Plus aktivasyonlarında müşterinin tercih edeceği Ek Paketler;
o SinemaSD
o SinemaHD
o 18+
diğer kampanyalarımızda da olduğu gibi mevcut liste fiyatları geçerlidir.
· Size gönderilen cihazlar sadece Aydan Aya ve Smart İnternet aktivasyonlarında kullanılmak üzere gönderildiğinden Bireysel aktivasyonlarda kullanılamayacaktır.
· HD Plus Cihazlar iki parçadan oluşmaktadır. HD cihaz ve Harici Harddisk kısımları sizlere ayrı kitler olarak gönderilecektir. Aktivasyonun geçerli olabilmesi için HD Cihaz ve Harddisk Seri No’ları D-SİS ekranına birlikte sisteme girilmesi gerekmektedir. HD Cihaz ve Harddisk ayrı ayrı kullanılmayacaktır.
· DVD Club Aboneliği hediye uygulamamız 31.Temmuz.2011 tarihine kadar sistemimize katılan müşterilerimiz için geçerlidir.

HD PLUS KUTU ÖZELLİKLERİ

Sezon kayıt (Sürekli kayıt özelliği olan programlar; dizi, belgesel vs.)
Dvd club içeriği, sürekli güncellenen film arşivinden seçip izleme imkanı
Uzaktan kayıt talimatı verebilme
Yeni EPG (rehber) ve kullanıcı ara birimleri
Canlı yayında durma, geri alma, ileri sarma
3D Uyumlu
Broadcom 7335 işlemci
32Mbyte Flash
256MB ek Flash
256Mbyte DDR RAM
2 adet DVB-S2 Tuner
320Gbyte Sabit disk (160Gbyte kullanıcı, 160Gbyte D-Smart Dvd Club)
100Mbit Ethernet
HDMI bağlantı noktası (HDMI 1.4)
SCART Bağlantı noktası
Kompozit Video çıkışı
Analog left/right audio
SPDIF Optik dijital ses çıkışı
USB 2.0 portu
Desteklenen çözünürlükler: 720x576i (SCART ve Kompozit), 720x576p, 1280x720p, 1920x1080i (HDMI), 3D TV (HDMI)
Twin Universal LNB, Unicable LNB, Multiswitch ve Dijital Headend sinyallerine uyumlu

Bilginize Sunarız.
Saygılarımızla,
D-SMART
Yukarı Dön
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 971

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-11 Saat 23:11

bilgiler çok güzel daha ne olsun teşekkürler d smart
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
çArşı_gökhAn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13

Alıntı çArşı_gökhAn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-11 Saat 00:40

olan yine biz 2008 kullanıcılarına oldu şimdi elimdeki değiştir kampanyasından yararlandığım HD kutu'yu vericem Plus alıcam +24 ay daha taahüt olacak sonunda kutu benim olacak fakat 2008 haklarım silinecek pek ilgi olmaz 2008 kullanıcılarından 
KARTALCELL
Konuşuyorsak Aşkımızdan
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kuafortamer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-11 Saat 15:16

bugun bayiye gittim.bende 12 ay önce hd değiştirme kampanyasıyla hdye geçmiştim.bayi bana bu şekilde hd plusa geçemeyecegimi söyledi.ama oda pek emin diildi.lütfen bilgi sahibi bir arkadaş varsa bilgi versin
Yukarı Dön
aybars Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı aybars Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-11 Saat 16:34

Orjinalini yazan: kuafortamer

bugun bayiye gittim.bende 12 ay önce hd değiştirme kampanyasıyla hdye geçmiştim.bayi bana bu şekilde hd plusa geçemeyecegimi söyledi.ama oda pek emin diildi.lütfen bilgi sahibi bir arkadaş varsa bilgi versin
sayın kuaförtamer bey bir kez hd değiştir kampanyasından yararlanan müşteri ikinci kez hd kutuyu verip yeni ürünümüz olan hdpvrplus ile değişimi yapılamamaktadır bilginize

ayrıca yeni hd değiştir kampanyasından abone olucak müşterilerin dikkatine
 HD Değiştir kurgusundan farklı olarak, 24 ay sonra HD + Değiştir kampanyasında üyemiz takas ettiği SD kutusunun üzerinde bulunan haklarından feragat etmiş sayılacaktır.
aybars
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-11 Saat 17:13

Sayın aybars bey
Ben Hdsmart'ımı herhangi bir kampayaya üye olmadan 2 yıl önce almıştım.Ve şu anda full pakete sahibim.Ben hangi şartlarda hdplus geçebiliyorum.
Yukarı Dön
imaginary Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 143

Alıntı imaginary Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-11 Saat 23:15

az önce müşteri hizmetlerini aradım hd kutu kullanan müşterilere hd + cihaz veremeyeceklerini ama çalışmalara devam ettiklerini sölediler........
Yukarı Dön
aybars Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 29-Nisan-11 Saat 08:55

Orjinalini yazan: hakan_netci

Sayın aybars bey
Ben Hdsmart'ımı herhangi bir kampayaya üye olmadan 2 yıl önce almıştım.Ve şu anda full pakete sahibim.Ben hangi şartlarda hdplus geçebiliyorum.
sayın hakan_netçi
şuan mevcutta kullandığın hdcihazını veripte hdpvrplus ile değiştirebileceğin bi kampanya mevcut değildir
ancak yeni ürünümüz olan hdpvrplus ürüne sahip olmak istiyorsan aydanaya-fta değiştir- bireysel abone veya da hd değiştir ( yani dsmart sd iadeli ) kampanyalarından yararlanabilirsin
umarım yardımcı olmuşumdur.

aybars
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 29-Nisan-11 Saat 12:31

bişi daha sorcam.şu an hd smart maxi paketteyim aylık 30 lira ödüyorum.ayrı bir hd plus için mesela fta kampanyasında nekadar ödüycem.maxi ama şuan hd yayınların hepsini izliyorum.hd plasda ful hd paket diyo ama çok pahalı lütfen bilgi
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 29-Nisan-11 Saat 12:40

bi soru daha tahütlü hddeğiştirme kampanyasına geçmiştim.1 yıl oldu .1yılım kaldı tahudun bitmesine.sorum şu hd plusun şu anki iyatı içeriksiz 444 lira şu an kullandığım hd smart kartımla 444 lira verp hd plası kullanabilrmiyim
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 29-Nisan-11 Saat 13:13

benimde aynı şekildeydi şuanki kampanyadan yaralanamıyomuşuz ama kampanya için çalışiyolarmış
Yukarı Dön
aybars Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 29-Nisan-11 Saat 16:08

Orjinalini yazan: kuafortamer

bi soru daha tahütlü hddeğiştirme kampanyasına geçmiştim.1 yıl oldu .1yılım kaldı tahudun bitmesine.sorum şu hd plusun şu anki iyatı içeriksiz 444 lira şu an kullandığım hd smart kartımla 444 lira verp hd plası kullanabilrmiyim
HAYIR
aybars
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-11 Saat 09:13

dün dsmart resmi sitesine email attım bana telfnla geri döndüler.hdsmartlı lar için çok yakında hd plus kampanyası olcakmış.şu anki kampanyanın aceleye geldiğini söylediler o yüzden kapsamlı cıkmamış kampanyalar.
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-11 Saat 10:03

İyi bari onada şükür.Başlasın hemen geçelim plus'a.Alıp kullanan varmı acaba nasıl cihaz.Yazılımı nasıl hdsamrt gibi ses atlama sorunu varmı?
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-11 Saat 19:31

arkadaşlar hd+pvr cihazı çok hızlı bigün bende kaldı kullandım kanal bilgileri çok hızlı süper bişey ya epglerde beklemek yok çok kaliteli ses ve görüntü kaitesi var tek kelimeyle mükemmel hd kullanıcı için kampanya çıksın hemen değiştircem
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-11 Saat 13:30

ARKADAŞLAR BU HD CİHAZ KULLANICILARI İÇİN HD PVR DEĞİŞTİR KAMPANYASI NE NE ZAMAN BAŞLICAK BİLEN VARMI_
Yukarı Dön
isotik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 27

Alıntı isotik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-11 Saat 15:10

ben musteri hizmetlerini aradım cihazdan haberleri bile yok
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-11 Saat 16:05

arkadaş ben aradım sordum m.h ni hdsmart kullanıcıları için hd+pvr ile değiştirme kampanyası için suanda sadece kayıt alıyoz kampanya çalışmalrımız devam ediyor dediler hd değiştir kampanyası mayıs 31 de bittiyor o yüzden yani haziranda baslar büyük ihtimalle numaramı aldılar arıcaklarmış haziranda çok hareketlenmeler olacak bekleyip görcez
Yukarı Dön
inancgs05 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 148

Alıntı inancgs05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 10-Mayıs-11 Saat 23:25

Teknosaya gelmiş bugün inceledim kutu güzel elemanında haberi yoktu fiyatı yazılmamıştı cihazdan baktı 599TL imiş fiyatı 500 TL olsa iyiydi
Uefa TV HD-2008 06 09 tarihinden itibaren HDSMART sahibi
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-11 Saat 14:59

beyler hdsmartlılara hdplus kampanyası hakkında varmı bi gelişme
Yukarı Dön
tufanhakan55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13

Alıntı tufanhakan55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR)
    Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-11 Saat 01:36

abicim ben next sd kullanıyorum aydan aya ödemeli ama bana hala hd+ kutu vermiyolar m.h de aynı vermiyor bayi de vermiyor ne yapacam agalar ben hd+ alıp yayınları kaydetmek istiyorum bana bi çare bulun
D-SMART
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-11 Saat 15:54

ARKADAŞLAR BEN DSMARTTA ÇALIŞIYOM DÜN EGE BÖLGE MÜDÜRÜ GELDİ HDSMARTLILARA HD+PLUS LA DEĞİŞTİRME KAMPANYASI OLCAKMIŞ HAZİRANDA HD CİHAZLARADA YENİ YAZILIM YÜKLENECEKMİŞ
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-11 Saat 09:09

tamamda hdsmartlıolara hdplus kampanya tarihi ne zaman başlıycakmış tam bi tarih verebilirmisin
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-11 Saat 23:01

ARKADAŞLAR BENİM ALDIM BİLGİ HD CİHAZ KULLLANICILARI İÇİN HD+PVR PLUS İLE DEĞİŞTİRME KAMPANYASININ HAZİRAN AYINDA OLUCAĞINDAM BAHSETTİLER BU KADAR TARİH ALIRSAM PAYLAŞIRIM
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  <1 23456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme