D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > HD-Smart CİHAZLARI > BOTECH - HD-smart Cihazları
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <12

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
iskeletor Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 75

Alıntı iskeletor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-11 Saat 22:24

hd ile hd pvr deestır kampanyası olursa sewiniriz ayrıyetten hd pvr almak istemiyorum 2 . bi tv mi alıyım yani ilginize tsk
Yukarı Dön
HD PVR BODRUM Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 140

Alıntı HD PVR BODRUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-11 Saat 00:45

BU GÜN MÜSTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞTUM HD CİHAZIMI HD PVR İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM DEDİM SUAN DA TALEBİNİZİ ALAYIM DEDİ NUMARAMI VERDİM ARICAKLARMIŞ YANİ BU KONUDA TALEP ÇOĞALIRSA KAMPANYA YAPCAKLARMIŞ BEKLİYİP GÖRCEZ ANLICANIZ
HDSMARTI HD PLUS PVR İLE DEĞİŞTİR KAMPASININ BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ
Yukarı Dön
tufanhakan55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13

Alıntı tufanhakan55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-11 Saat 01:15

ARKADAŞLAR SUAN NEXT SD (YE 8800) DSMART ÜYESİYİM (KAMPANYASIZ) VE NE ZAMAN HD+ KUTUYA GEÇİŞ YAPABİLECEZ KESİN BİR TARİH VARSA SÖLEYİN YOKSA VALLA ÇILDIRACAM
D-SMART
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı HD PVR BODRUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-11 Saat 01:18

D-Smart HD cihaz yazılımının Haziran ayına kadar güncellenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.kaynak dsmart admin
Yukarı Dön
AvukaT-SerkaN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19

Alıntı AvukaT-SerkaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-11 Saat 21:54

Orjinalini yazan: HD PVR BODRUM

D-Smart HD cihaz yazılımının Haziran ayına kadar güncellenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.kaynak dsmart admin
Ben bunu okumadım facedbookta ama nasıl oluyorda admin dedi diye söyluyorsunuz bilemiyorum.
Esas olan kaynak kendi bendinden verilmelidir.
Kaynak çok önemlidir.dikkat edelim ona göre
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 127

Alıntı kairi07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-11 Saat 02:08

HD NİZİ DEİŞTİRMEYİN.KAYDETME ÖZELLİĞİNDEN BASKA HİÇBİ İŞE YARAMIYOR
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-11 Saat 19:44

FACEBOOK TA SOR DSMART ADMİNE KAYNAK ORASI AVUKAT SERKAN ARKADAS KAFADAN ATMIYOZ ONLAR NE SÖYLÜYORSA ONU YAZIOZ SİZ BİLMİYOSUNUZ BU İŞLERİ BOŞ KONUŞMAYIN
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı kairi07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-11 Saat 20:44

hd smartlara yeni yazılım öyle 3 ışık yanacak 2485 e bas ile olmuyor.tuşları kırcaktık ama genede olmuyor.demekki öyle birseyyok
Yukarı Dön
ruzgarboy Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-11 Saat 23:04

Orjinalini yazan: kairi07

hd smartlara yeni yazılım öyle 3 ışık yanacak 2485 e bas ile olmuyor.tuşları kırcaktık ama genede olmuyor.demekki öyle birseyyok

var usta aynen yazıldıgı gıbı yapıyorsun ve yenı yazılım yuklemeye baslıyor ben cok defa yaptım
bazen anılara yakısan en guzel mücevher ıkı damla gözyaşıdır...
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-11 Saat 23:58

normal hd smart tan bahsediyorum.eğer sizde aynı cihazdan bahsediyorsanız 3 ışık felan yanmıyor.bi ara yandıgını gördüm.ondada b mail mesaj gelmiş oyüzden yanıyormuş.yanıp sönmesi 1saniye sürüyor
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-11 Saat 23:59

kutunun basında bekledim.sürekli yancakdiye baktım ama 1saniye içinde yanıp söndü benim basmam bi işe yaramadı
Yukarı Dön
kuafortamer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 35

Alıntı kuafortamer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 28-Haziran-11 Saat 15:23

hd plus kanal sıralaması neden sd kana sıralamasıyla aynı .hd smartla hd plus kanal sıralanasının aynı olması gerekmiyormu
Yukarı Dön
isotik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 27

Alıntı isotik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-11 Saat 12:35

pace marka cihaz beklerken next marka çıktı ne gerek var bir çok sorun yaşadığın bir marka ile pvr kalitesini batırmaya menusunden anlamamız gerekiyordu next gibi bir markanının basit çalışması yine bu cihazı evime sokmam arkadaşlar pace marka gelmeden boşuna anlaşma yapmayın bu cihaz size çok sorun olurnext hangi ürünü doğru yapmış
Yukarı Dön
alexx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı alexx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 14-Ağustos-11 Saat 21:39

Arkadaşlar , yeni yazılımı bu forumu takip ederek tesadüf eseri yazılım konusunu görüp manuel olarak güncelledim meğer eski yazılımı kulanıyormuşum aylardır ölee kullanıyormuşuz Clapşimdi driver versiyonu 2.0.4.002 july 28 2011oldu.. değişiklikler oldu.. mavi bant siyah oldu menü saiyah oldu vs.. güzel olmuş...

yanlız benim hd kanallar sd olduBig%20smile 4:3 olarak görünüyor 16:9 görünmüyor kanald hd,  startvhd  vs.. biraz sonra real madrid - barca maçı var kanald hd de ama 4:3 olarak izleyecem:)
nasıl düzeltirim bunu arkadaşlar bilmediğim bir ayarmı var hd paket abonesiyim? tşk.ler
Yukarı Dön
TeHLiKeli-Reis Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4

Alıntı TeHLiKeli-Reis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 14-Ağustos-11 Saat 21:56

televizyondan ayarlar menüsünden  seçenek olarak 4:3 veya 16.9 modunu kullanabilirsiniz Yeni LCD veya LED Tv lerde bu fonksiyon faaldir.Tongue
Yukarı Dön
iskeletor Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 75

Alıntı iskeletor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 14-Ağustos-11 Saat 23:40

hd ile plus deestırme kampanyası noldu yalan oldu herhalde
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 30-Aralık-11 Saat 17:22

d smart hd pvr cihazını güncelledim güncellemeden sonra kanalların bazılarının ısımlerı renklendisinema tv ler kırmızı oldu bazıları mavı renk oldu herkeste boylemı acaba
Yukarı Dön
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 971

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 07-Ocak-12 Saat 17:04

HD PLUS cihazını çıktığı ilk zamanlarda aldım ve cihazı kurduktan manuel güncelleme yaptım sonra menüler hızlanmıştı, menüdeki yazılar düzelmişti. RUZGARBOY arkadaşın dediğine göre aralıkta hd plus cihazına güncelleme gelmiş ve kurmuş. Yazılımı bende yüklesem mi acaba güncellemenin belirtileri bana pek iyi gibi gelmedi de. Renkler değişmiş menüye birkaç seçenek eklenmiş ve cihazıda bildiğim kadarıyla donuyormuş. Ne olacak bu durum, güncellemede problem mi var acaba???
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 07-Ocak-12 Saat 17:14

bende su anda sendekı guncelleme mevcut dedıgım gıbı yuklenmıstı ama cıhazı daha sonra tekrar actıgımda kurulum asamasına dondu tekrar kaydettım seceneklerı daha sonra tekrar guncelleme yaptım ama o dedıgım guncellemeyı sımdı almıyor yanı guncelleme bıtıyor su andakı gıbı acılıyor.o zaman neden oyle oldu onuda hala anlayamadım
Yukarı Dön
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 971

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 07-Ocak-12 Saat 18:00

ConfusedConfused
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
gcakay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı gcakay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart Plus (Hd PVR) YAZILIM ve GÖRÜNÜM
    Gönderim Zamanı: 09-Ocak-12 Saat 00:36

cihaz güncelleme nasıl olacak arkadaşlar yazında bizde yapalım güncellemeyi
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme