D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
faik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 11

Alıntı faik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-10 Saat 12:13

arkadaşlar d smartımı iptal ettireceğim sırf  sinyal kesildiği için hd kanalları izlerken hep gidiyor bunun içn dmsatı iptal ettireceğim bir ücret ödermiyim
Yukarı Dön
yusufozgiray Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 196

Alıntı yusufozgiray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-10 Saat 17:22

millet hd ye geçiyor sen hazır hd yi kapattıracağım diyorsun...

kullandığın pakete göre ücret alabilirler. bunu en iyi müşteri hizmetlerinin arayarak öğrenebilirsin...
sinema tv 1(sinema tv 1 hd) VE sinema tv 2(sinema tv 2 hd) arasında 1 saat 45 dakika(01:45:00) fark vardır...

AMACIM FORUMDA ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAKTIR...
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 10260

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-10 Saat 23:59

Orjinalini yazan: faik

arkadaşlar d smartımı iptal ettireceğim sırf  sinyal kesildiği için hd kanalları izlerken hep gidiyor bunun içn dmsatı iptal ettireceğim bir ücret ödermiyim

Sayın üyemiz.
Sizi smart teknik servisimize bekliyoruz.Arızanın derhal giderilmesi lojistik birimleri olan servislerimiz bunun için vardırlar.Gerekli müdahale yapılacağına inanıyorum.Sorun giderilmesinde aksaklık olursa müşteri hizmetlerini arayarak yeterlilik yönlendirilmesi ile sorun kalkacaktır.Temennimiz meselenin hassasiyetidir.Destek birimleri ehil ellerin ellerinde olacağına şüpheniz olmasın.
İyi akşamlar
Yukarı Dön
cemaleddin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7

Alıntı cemaleddin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-10 Saat 16:41

ben d-smartı aydan aya aldım yani cihazla birlikte iptal ettirirsem kutuyu alırlar mı yoksa parasını alıpta mı iptal ederler
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 207

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-10 Saat 18:22

Faik bey bende aynı sorunla karşılaştım.Bir çok şey denedim.Cihazı servise bile götürdüm.En son sorun Hd lnb den kaynaklandığını buldum.Lnb yi değiştirdim ve şu anda gayet iyi hiç bir kesilme yok.Cihazım Next ye-15000 idi.
Yukarı Dön
cemaleddin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7

Alıntı cemaleddin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-10 Saat 00:38

kardeşim hd lnb hangisi oluyor
Yukarı Dön
Admin
Admin

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-10 Saat 00:47

Orjinalini yazan: cemaleddin

kardeşim hd lnb hangisi oluyor

Merhaba,
 Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.

HD LNB çanakta takılı olan resivir olarak adlandırdığımız ürünün adı LNB dir.
 Genelde üniversal lnb ile hd yayınları alabilir ve izleyebilirsiniz.Fakat sorun teşkili devamlılık arz ettiğinde HD Lnb ile devreye sokarak entegre ettirilir.Bu sürec ehil ellerin uzmanlığını kabul eden lojistik birimlerimizin kapısı smart teknik servisleridir.
  Sizi oraya yönlendirek çözüme ulaşacağına inanıyorum.
  İyi akşamlar
Yukarı Dön
emy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı emy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-10 Saat 13:09

benim de bir sorum olacak.. d smart kullanıcısıyım ve tüm kanalları izleyebilmek için paket üyeliği yaptırdım. bunun için istanbulu arayarayak telefonda başvuru yaptım 1 ay öncesinde. ve şimdi iptal ettirmek istiyorum. bunun için ücret ödemem gerekiyor mu? gerekiyorsa ne karar? yardımcı olun lütfen..
Yukarı Dön
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-10 Saat 00:21

Orjinalini yazan: emy

benim de bir sorum olacak.. d smart kullanıcısıyım ve tüm kanalları izleyebilmek için paket üyeliği yaptırdım. bunun için istanbulu arayarayak telefonda başvuru yaptım 1 ay öncesinde. ve şimdi iptal ettirmek istiyorum. bunun için ücret ödemem gerekiyor mu? gerekiyorsa ne karar? yardımcı olun lütfen..

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.Clap

D-SMART PLATFORM u vizyonundaki misyonuyla Toplam Kalite yönetimi adına Müşteri memnuniyeti yönetimi çizgisinde istenilen taleplerin karşısında sınırsız olarak görev başında olduğunu bilmenizi isterim.
Takdir ederseniz ki,
Gelişen teknolojide gelinen yeni jenerasyonda yerinizi aldığınız bir süreçte ayrılmanız ile merak edilen eğlence dünyasının zenginliğini kaybetmiş olacaksınız.Onun içindir ki serzenişindeki nedenleri vurgulamadan ayrılmak sebebsiz ayrılığın hikayesi olmayalım.Behemahal hemen müşteri hizmetlerini arayarak sorunlarınızı çözümlemenizi istirham edicem.Forumda kalarak sınırsız hizmeti limitsiz bir eğlenceyi kaybetmenizi istemiyorum.Dilerim istirhamımız size bir jest olarak hizmet size daha güzel bir anlayışla dönüşüm olmalıdır.
Dünya üzerindeki dıgıtal uydu dünyasının merkezinde alışılmışlığın değil devamlılık esasında hassasiyetlerimiz değişim sürecinde gelişen teknolojide yeni bir jenerasyonla egale edilmiş bir çizgide kayıpları silerek daim üyeliğiniz beyhudar olsun.
İyi akşamlar

Yukarı Dön
ozanesen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı ozanesen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dsmartımı iptal ettireceğim ücret alırlar mı?
    Gönderim Zamanı: 31-Ekim-10 Saat 17:04

öncelikle selam d-smart hdden ayrılmak için neler gerekli d-smartımı 4 ay önce maçları izlemek ve discovery gibi kanalları izlemek için aldım hd yayınlar gerçekten iyidi ama bir  gsli olarak gsnin  avrupadan elenmesi  ve daha sonra discoverye yöneldim aynı belgeseller saatlerce dönüp duruyor film kanallarına baktım az gişe yapmış ünlü olmayan filmleri izlemek için mi her ay 40 tl ödüyoruz beşiktaşı izleriz dedik oda her maçı açık bide üstüne arada bir donan d-smart receiverı ses açmıyan kanal değiştirmeyen  receiver ve sözde akıllı kumanda d-smarrttan ayrılmak için neler gerekli 
Yukarı Dön
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 31-Ekim-10 Saat 17:53

Orjinalini yazan: ozanesen

öncelikle selam d-smart hdden ayrılmak için neler gerekli d-smartımı 4 ay önce maçları izlemek ve discovery gibi kanalları izlemek için aldım hd yayınlar gerçekten iyidi ama bir  gsli olarak gsnin  avrupadan elenmesi  ve daha sonra discoverye yöneldim aynı belgeseller saatlerce dönüp duruyor film kanallarına baktım az gişe yapmış ünlü olmayan filmleri izlemek için mi her ay 40 tl ödüyoruz beşiktaşı izleriz dedik oda her maçı açık bide üstüne arada bir donan d-smart receiverı ses açmıyan kanal değiştirmeyen  receiver ve sözde akıllı kumanda d-smarrttan ayrılmak için neler gerekli 

Merhaba,
D-smart ailesine hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.Clap
Gelişen teknolojinin tüm versionları derinliklerine hissedebileceğiniz görsel efektlerin buluştuğu müthiş görüntülerde değişen yapılanma size hizmette daha safha olarak aşama kat etmesiyle sizi limitsiz bir doyumsuz yolculuğa ne dersiniz,
Ürününüzdeki sorundan daha ziyade hizmet sorununuz indirgenmiş olmasın.
Unutulmamalıdır ki,
Yeni yapılanmamızdaki sistem sizi yeni değişimle etkiletişimde büyüsüne katılacak ve görsel naturellikteki algılamalar tüm yönleriyle ve hatta boyutuyla tesir edilen güzel yayınlara ve güzel kaliteli yayınlarla buluşmak temennisiyle D-smart ailesinde mutluluğa devam.

Erkekler için Afrika doğasındaki safarinin 3D boyutunda müthiş efektlerle görüş açısına bir yenisiyle adeta ederinlikleinde buluşmanız HD SMART kanalına davetlisiniz.
Euro ligdeki tüm maçların özetleri ve avrupa ligleri kanal güncellemesindeki sıralama kanallarımızda bulabilirsiniz.
Yeni atılımlarımızdaki tüm yapılanmamız tüm yönleriyle,
HD farkıyla ayrıcalığı yaşamanız temennisiyle,

Mutlu akşamlar.

Aldığınız ürün size hizmet veremediği zaman Lojistik destek durumundaki Smart teknik servisine giderek sorununuzu gideriniz.Mutlak süretle indirgenmiş sorunlar yok olarak hizmet dönüşümü sağlanacaktır.Umarım bu hizmette savunurluk bilindiği gibi garanti belgesinin teminatlarıyla bütünleşmiştir.Test denetimlerinde arızanın tamamlanmış olarak erişim noktasında olacaksınız.
Sorunlarınızı yine müşteri hizmetlerini arayarak da bilgilenebilirsiniz.

Mutlu yaşam dileklerimizle iyi tatiller,
İyi forumlar

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama