D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > GENEL
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Wits-TOM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12

Alıntı Wits-TOM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-10 Saat 22:35

Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınlanmıyor.
Dünyanın şuan tartışılmaz en zevkli ligi ispanya ligi bir tarafta messi'li barcelona diğer tarafta ronaldo'lu real madrid her ikisininde maçlarını izlerken zevk almıyoruz diyenler; futbolu sevmiyordur. hal böyle olunca insan bu zevkli ligi HD olarak izlemek istiyor. digitürk türkiye ingiltere italya ve almanya ligini HD olarak yayınlıyor dsmartan çok şey istemiyoruz sizde hiç olmazsa ispanya ligini HD olarak bizlere izlettirin ikide bir yeni paket çıkaracağınıza bir kez olsun futbol severler için elinizi cebinize atın. HDen kanalını beklemektense siz direk HD yayın hakkını alın alınmaz diye bişey yoktur fox tv italya ligini aldı digitürkte HD yayın hakkını aldı aynısını dsmartta yapabilir yeterki paraya kıysınlar İspanya liginin HD yayın haklarını alın ve maçları HD olarak siz verin.
Almanya ligi HD olarak sadece bizde dediler digitürk TRT HD ilede anlaştı cidden helal olsun digitürke.

digitürkte HD yayınlanan ligler.
Türkiye ligi HD
İngiltere ligi HD
İtalya ligi HD
Almanya ligi HD

Dsmarta sadece Almanya ligi HD var Oda tabi TRT HD sayesinde. onun dışında HD olarak bize sunmuş olduğu hiç bir lig yok türkiye ligini hadi alamadınız İspanya Ligi HD yayın hakkınıda alamıyorsanız cidden demekki acınacak halledesiniz.
Açıkcası ben ispanya ligini HDen Kanalını verecek deyip reklam yaptıları için dsmart HD aldım yoksa kesinlikle almazdım işin açıkcası şuanda ispanya ligi bizim türkiye liginden bile daha zevkli. ispanya ligini HD olarak izlerim umuduyla dsmart HD aldım ama resmen kandırılmış oldum. artık sesimizi duyda biraz paraya kıyıp şu ispanya liginin HD yayın haklarını alın.Shocked

İnşallah digitürk İspanya ligi HD yayın Haklarınıda alıp dsmarta bir gol daha atmaz. bie yandanda üzülmüyorum çünkü dıgıtürklüyüm gelirsede ben seyrederim ama D-smartlılar mağdurun mağduru olurlar.Big%20smile
Yukarı Dön
Yedibela-Hüsnü Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 101

Alıntı Yedibela-Hüsnü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-10 Saat 22:39

Güzel söylersinde doğrusuyla yanlışıyla kanal d-smartta fakat bir giderse işte HD devrimi diye birşey kalmaz.o zaman dediklerin olur.
Mağdurun mağduruCry
Yukarı Dön
Tatar-Remzi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 63

Alıntı Tatar-Remzi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-10 Saat 22:52

Orjinalini yazan: Yedibela-Hüsnü

Güzel söylersinde doğrusuyla yanlışıyla kanal d-smartta fakat bir giderse işte HD devrimi diye birşey kalmaz.o zaman dediklerin olur.
Mağdurun mağduruCry

D-smart bu konuda hiçbir şey düşünmezken bir çalışmanında olmadığı bir gerçek.
Hep olumsuz birşeyleri yazıyoruz ama maalesef platformda olumlu gelişen birşeyin olmayışı bunu yazdırmalarına sebebdir.
Yukarı Dön
_SerseRi_55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4

Alıntı _SerseRi_55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl
    Gönderim Zamanı: 15-Aralık-10 Saat 21:55

Aslında D-smart La Liga diye bir kanal açsa çok üye kazanır.birde HD kanalı yaratsa bak sen trend yaşamaThumbs%20Up
Yukarı Dön
UYDU3405 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 450

Alıntı UYDU3405 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dünyanın En Zevkli Ligi İspanya Ligi Ama HD Yayınl
    Gönderim Zamanı: 15-Aralık-10 Saat 22:16

bırakın hayal kurmayı D-SMART elini kaldırcak hali yok siz kanal açmaktan bahsediyorsunuz siz bu forumu okumuyormusunuz yoksa okuduğunuzu anlamak mı istemiyorsunuz yaklaşık 1 YILDIR kanal getirmeyen reklamlarda dergilerde YAYINDA diye halkı kandıran ama olmayan kanal var ortalıkta bir kere BBC HD bunları bile bile bu sadece AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA SANIRMIŞ atasözünü size hatırlatayım dedim
MODÜLLÜ ÜYELİK GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama