D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > GENEL
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

NTV SPOR HD

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eylul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 42

Alıntı Eylul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-11 Saat 19:51

Wink dıgıtürk ntvspor hd yı 3 hazıranda yayına sokacaktır d smartta duyurulur tabı duymak ısterseWink
Yukarı Dön
DIGITAL05 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 903

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-11 Saat 21:55

ya bu kanal digitürk e gidiyorsa çok kötü
MODÜLLÜ ÜYELİKLER GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
lionberkay Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 160

Alıntı lionberkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-11 Saat 22:48

Eğer bu kanal digiye geliyorsa yüzde yüz d smart ta da yerini alır diye düşünüyorum.
BİRGÜN HERKES DSMARTLI OLACAK
Yukarı Dön
imaginary Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 171

Alıntı imaginary Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-11 Saat 00:43

bencede d smarttada yayınlanır hd en de d smartta
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 198

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-11 Saat 08:20

NTV DE DOĞUŞ GRUBUNA AİT BİR KANAL DEĞİLMİ.NTV SPOR HD DE MUTLAKA D SMARTA GELECEKTİR.
Yukarı Dön
Bandırmalı Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 137

Alıntı Bandırmalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-11 Saat 18:20

NTv spor Hd geçici yayındır sadece nba maçlarında devrede olacak
Yukarı Dön
vasıfcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17

Alıntı vasıfcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-11 Saat 19:00

geçici olacağı belli değil şu an
kalıcı olma haberleri de var.
adsd
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Bandırmalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-11 Saat 17:35

HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE NTVSPOR HD D-SMART İÇERİSİNDENDE YAYINDA OLACAK
KAYNAK: D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİ 

İSTEYEN 4445565 NOLU D-SMART MH'Yİ ARAYABİLİR.
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-11 Saat 18:43

Haziran ayında Wimbledon HD kalitesi ile Dsmartta diyor D-smart promoda.Dsmartın sitesinde de NTVSpor'da gösteriyor.NTV Spor HD olarak geleceğini çıkarıyorum.Müşteri hizmetleride Haziran ayı içerisinde NTV spor HD yayında olacak diyor.İsteyen mhyi arayıp sorabilir.
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-11 Saat 18:46

adresine NBA maçı Dallas Mavericks - Miami Heats maçıda eklenmiş.Mesajı eklediğim zaman NBA maçı yoktu şimdi yeni eklemişler.
Yukarı Dön
karşıyakalıyık-35 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 45

Alıntı karşıyakalıyık-35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-11 Saat 23:00

Orjinalini yazan: Bandırmalı

http://www.dsmart.com.tr/sport.aspx adresine NBA maçı Dallas Mavericks - Miami Heats maçıda eklenmiş.Mesajı eklediğim zaman NBA maçı yoktu şimdi yeni eklemişler.
doğru bir kaynak ile bilgilendirmeye teşekkür ederizClap
MOVİE PLUS HD SENİ BEKLİYORUM
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-11 Saat 18:32

<DIV id=post_message_7513603>Güncel program:01 HAZİRAN 2011 ÇARŞAMBA04:00 - NBA FİNAL SERİSİ 1. MAÇ: MIAMI-DALLAS | NTVSPOR ve HD-en 3D | CANLI03 HAZİRAN 2011 CUMA04:00 - NBA FİNAL SERİSİ 2. MAÇ: MIAMI-DALLAS | NTVSPOR ve HD-en HD | CANLI06 HAZİRAN 2011 PAZARTESİ03:00 - NBA FİNAL SERİSİ 3. MAÇ: DALLAS-MIAMI | NTVSPOR ve HD-en 3D | CANLI08 HAZİRAN 2011 ÇARŞAMBA04:00 - NBA FİNAL SERİSİ 4. MAÇ: DALLAS-MIAMI | NTVSPOR ve HD-en HD | CANLI10 HAZİRAN 2011 CUMA04:00 - NBA FİNAL SERİSİ (GEREKİRSE) 5. MAÇ: DALLAS-MIAMI | NTVSPOR ve HD-en 3D | CANLI13 HAZİRAN 2011 PAZARTESİ03:00 - NBA FİNAL SERİSİ (GEREKİRSE) 6. MAÇ: MIAMI-DALLAS | NTVSPOR ve HD-en HD | CANLI15 HAZİRAN 2011 ÇARŞAMBA04:00 - NBA FİNAL SERİSİ (GEREKİRSE) 7. MAÇ: MIAMI-DALLAS | NTVSPOR ve HD-en HD | CANLI ntvspor.net 

Tüm maçlar HD'en'den 3D ve HD yayınlanacak
Yukarı Dön
Karayel-Hüseyin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4

Alıntı Karayel-Hüseyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-11 Saat 22:24

genel bilgilendirme için teşekkür ederiz
Yukarı Dön
_THe_CoLLaCToR_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı _THe_CoLLaCToR_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-11 Saat 18:19

bandırmalı meni turkey forumda banlamışlar :s
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9947

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-11 Saat 23:02

Merhaba;
D-smart ailesine hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
adinamapa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16

Alıntı adinamapa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-12 Saat 19:25

Bazı forumlarda NTVSPOR HD kanalının Dsmart platformunda bulunan HD-en ile ortak maç yayını yapacağını, bu bilgiye müşteri hizmetleri tarafından ulaşıldığı yazılmış. NTVSPOR HD gibi bir kanalı diğer platforma kaptıran Dsmart'ı kınıyorum. Kaliteli liglerin hepsi (İngiltere, İspanya gibi) diğer ligler HD kalitesi ile diğer platformda. Biz Dsmart'lılar ise öyle bekliyoruz HD kalitesinde bir maç izleyelim diye. 6 Ocak 2012 tarihinde Dsmart'a gönderdiğim mailde, NTVSPOR HD kanalının Dsmart platformuna gelip gelmeyeceği sorusuna, DSMART müşteri hizmetlerinin verdiği cevabı sizlerle paylaşmak istiyorum.
gelen taleplere göre kanallarla ilgili değişiklikler yapılmaktadır.
Önümüzdeki dönemde platforma eklenecek yeni kanallar olacaktır. Bu
kanallarla ilgili size bilgilendirme yapıyor olacağız.
adresini kullanmanızı rica ederiz.Mesajdan da anlaşılacağı üzere, NTVSPOR HD Dsmart platformuna gelecek ama, 5 yıl belki 10 yıl sonra. Onlarda bilmiyor. Diğer platform bastırıp parayı alıyor, ama Dsmart resmen yerinde sayıyor. HD'en kanalından ortak yayına gelince. Öyle birşey yok. NTV'ye gönderdiğim maile cevap vermeye gerek bile görmediler.Şimdi, benim gibi kaliteli bir ispanya ligini, paramızı verip ödediğimiz Dsmart platformunda neden HD olarak izleyemiyoruz. Benim gibi düşünen tüm arkadaşları Müşteri Hizmetlerine tepkiye davet ediyorum.
Yukarı Dön
lionberkay Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 160

Alıntı lionberkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-12 Saat 19:42

Orjinalini yazan: adinamapa

Bazı forumlarda NTVSPOR HD kanalının Dsmart platformunda bulunan HD-en ile ortak maç yayını yapacağını, bu bilgiye müşteri hizmetleri tarafından ulaşıldığı yazılmış. NTVSPOR HD gibi bir kanalı diğer platforma kaptıran Dsmart'ı kınıyorum. Kaliteli liglerin hepsi (İngiltere, İspanya gibi) diğer ligler HD kalitesi ile diğer platformda. Biz Dsmart'lılar ise öyle bekliyoruz HD kalitesinde bir maç izleyelim diye. 6 Ocak 2012 tarihinde Dsmart'a gönderdiğim mailde, NTVSPOR HD kanalının Dsmart platformuna gelip gelmeyeceği sorusuna, DSMART müşteri hizmetlerinin verdiği cevabı sizlerle paylaşmak istiyorum.

DsmartWeb DsmartWeb@ciscoewim.dsmart.com.tr
01:38 (17 saat önce)

Kime: bana

Değerli Müşterimiz;

Üyelerimizden gelen taleplere göre kanallarla ilgili değişiklikler yapılmaktadır. Önümüzdeki dönemde platforma eklenecek yeni kanallar olacaktır. Bu kanallarla ilgili size bilgilendirme yapıyor olacağız.

* Görüş, öneri ve şikayetlerinizi yeni bir e-mail olarak tarafımıza göndermek için http://www.dsmart.com.tr/UserInfo.aspx adresini kullanmanızı rica ederiz.

Mesajdan da anlaşılacağı üzere, NTVSPOR HD Dsmart platformuna gelecek ama, 5 yıl belki 10 yıl sonra. Onlarda bilmiyor. Diğer platform bastırıp parayı alıyor, ama Dsmart resmen yerinde sayıyor.

HD'en kanalından ortak yayına gelince. Öyle birşey yok. NTV'ye gönderdiğim maile cevap vermeye gerek bile görmediler.

Şimdi, benim gibi kaliteli bir ispanya ligini, paramızı verip ödediğimiz Dsmart platformunda neden HD olarak izleyemiyoruz. Benim gibi düşünen tüm arkadaşları Müşteri Hizmetlerine tepkiye davet ediyorum.

Saygılar...
Öncelikle ntvspor hd kanalının bu platformda olmasını en çok isteyenlerden biri de benim yanlız sırf bu yüzden d-smart ı kınamanda doğru değil sonuçta bizlerde euro lig ve şampiyonlar ligini ayrıca italya seri a yı hd kalitesinde seyrediyoruz..Diğer platformun bizden önde olduğu tek konu spor kanalları bunların dışında diğer kanallarda onlardan üstünüz diye düşünüyorum tabi bu benim şahsi fikrim..Genel olarak bakıldığında D-SMART daha kaliteli diğer platformdan ayrıca daha da gelecek kanallar var....Bunlar da bir artı olarak platforma güç katacaktır...
BİRGÜN HERKES DSMARTLI OLACAK
Yukarı Dön
Haydut_01 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 44

Alıntı Haydut_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-12 Saat 20:51

NTV SPOR HD gelirde ne zaman onu bilemiyorum.Aslında gelmesi lazımUnhappy
Yukarı Dön
DIGITAL05 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 903

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-12 Saat 21:06

aslında anlaşma yapılabilir
MODÜLLÜ ÜYELİKLER GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
Cpcam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8

Alıntı Cpcam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Mart-12 Saat 21:52

Ntvspor HD bin gelmesi gerek seneye sampiyonlar ligini verecek
Yukarı Dön
H ü L Y a_77 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı H ü L Y a_77 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NTV SPOR HD
    Gönderim Zamanı: 12-Mart-12 Saat 22:02

ihşallah diyelimde gelsinTongue
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama