D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

d-smart akıllı kumanda sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
deccall_19 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2

Alıntı deccall_19 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 05-Aralık-11 Saat 23:01

kumandanın pil yatağı kapağında ki resimde TV' ye Bas Kırmızı ve Mavi' ye 2 sn basılı tut  PN:DS101  yazıyodu aynen yaptım,şimdi kumanda çalışıyor ama uydu sinyali almıyor,yardımcı olabilirmisiniz tekrar sinyali alabilmem için kumanda da hangi omutları yapmam gerekiyor
şakacı
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 400

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 22-Kasım-12 Saat 14:07

DSMART KUMANDA AKILLI KUMANDA Yeni modeliyle tüm d smart uydu alıcılarını çalıştıra bilirsiniz buradan satın ala bilirsiniz DSMART KUMANDA D-SMART AKILLI KUMANDA
Yukarı Dön
Barış Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı Barış Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-13 Saat 09:09

Merhaba,
D-smart bağlantım ilk kurulduğundan beri çok sık olmasa da kumandamın kanal değiştirme tuşuna bastığımda kanal listesi, ses tuşuna bastığımda ise kanalın değişmesi söz konusuydu. Ancak bunu büyü bir sorun olarak görmedim; ancak şu anda (aboneliğimin 8. ayında) iş iyice çığırından çıktı. bastığım tuşun komutu yerine başka tuşların komutları gerçekleşiyor. Sesini açıyorum kanal değişiyor, kanal değiştiriyorum hatırlatma ekranı çıkıyor vs...yardımlarınızı bekliyorum
Yukarı Dön
bayram tv Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1022

Alıntı bayram tv Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-13 Saat 12:25

kumandanız arızalanmış olabilir bazen üretim hatası olabiliyor.. cihazınızı aldıgınız bayiye gidiniz bir baksınlar arıza gideriliyormu..
"Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük.! Bir başka Bahar için sadece Yaprak döktük..!!!"

Hz.Mevlana

Yukarı Dön
Barış Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Barış Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-13 Saat 20:09

Teşekkür ederim; peki bayi arızayı gideremezse ne olacağı hakkında fikriniz nedir?
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 10264

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-13 Saat 22:20

Orjinalini yazan: Barış

Teşekkür ederim; peki bayi arızayı gideremezse ne olacağı hakkında fikriniz nedir?

Öncelikle merhaba
D-smart ailesine hoşgeldiniz.
Genel anlamda sorununuzdaki kumanda size hizmet vermediği zaman lojistik birimi olan smart teknik servisinden destek alarak çözüme ulaşmış olacaksınız.Akıllı kumanda serviste test kontronellerinde yapılan tetkik sonucunda verilen kararla mutlaka ama mutlaka hizmet size dönüşüm olacaktır.Bu test aşamasındaki safhada akıllı kumanda arızalı çıktığında garanti belgesinin verdiği tarihle yenisiyle değiştirilir.
Verisel testler burada çok önemlidir.Servis size hizmeti ulaştırılması sağlanıyor olacaktır.
Bu bilgiler ışığında forumda bu sorununuzu paylaşmanızı dileriz
iyi forumlar
Yukarı Dön
Barış Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-13 Saat 19:44

Yaklaşık 2 saat önce arandım; söylediğiniz gibi ya bayiye gitmem, ya da servisi (ücretli olarak) çağırmam gerektiği söylendi. Özetle:
1) D-smart'ın çözmesi gereken bir sorun olduğunu, bunun için de sorunun çözümü için benim evime bizzat gelinmesi gerektiğini söyledim
2)Cihazda ortaya çıkan ve firmadan kaynaklı bir sorunu ücret ödeyerek gidermemin tam anlamıyla saçmalık olduğunu belirttim.
Sonuç olarak; İz Elektronik adına Ekrem adlı birisi geldi ve gayet profesyonelce sorunumu çözdü ve gitti. Ve ben anlayamıyorum; bunun için kavga mı etmem lazım????
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 10264

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: d-smart akıllı kumanda sorunu
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-13 Saat 20:53

Orjinalini yazan: Barış

Yaklaşık 2 saat önce arandım; söylediğiniz gibi ya bayiye gitmem, ya da servisi (ücretli olarak) çağırmam gerektiği söylendi. Özetle:
1) D-smart'ın çözmesi gereken bir sorun olduğunu, bunun için de sorunun çözümü için benim evime bizzat gelinmesi gerektiğini söyledim
2)Cihazda ortaya çıkan ve firmadan kaynaklı bir sorunu ücret ödeyerek gidermemin tam anlamıyla saçmalık olduğunu belirttim.
Sonuç olarak; İz Elektronik adına Ekrem adlı birisi geldi ve gayet profesyonelce sorunumu çözdü ve gitti. Ve ben anlayamıyorum; bunun için kavga mı etmem lazım????

Tekrar merhaba
Sorununuzun çözüme ulaşarak hizmete kavuşmanız bizleri senin adına sevindirmiştir.Forumda ayrıca sosyal dayanışmanızı paylaştığınız için teşekkür ederiz.
D-smart ailesinde hizmet dönüşümünüz hayırlı olsun temennisiyle,
iyi seyirler
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama