D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > D-Smart EXTRA HİZMETLER > UEFA AVRUPA LİGİ
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  12>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7343

Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-09 Saat 02:15

SPOR PAKETİ VE EURO FUTBOL KANALI HAKKINDA

Değerli İş Ortağımız,

UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu 2009 yılından itibaren sona erdirilmiştir.  UEFA AVRUPA LİGİ (Europa League) adı altında yeni bir “LİG” oluşturmuştur.

DOĞAN Grubu, UEFA tarafından yapılan ihaleyi kazanarak tüm Avrupa Ligi maçları yayın haklarına 2009/2010 – 2010/2011- 2011/2012 futbol sezonları için sahip olmuştur. Yeni statüsü ile  Avrupa Ligi maçlarının önemli bir bölümü Eylül ayından itibaren D-Smart platformunda yeni kurulan Euro Futbol kanalından yayınlanacaktır.

DOĞAN Grubu  Avrupa Ligi maçları yayın hakları için 3 sezonda yaklaşık 200 milyon TL ödeme yapacaktır. Avrupa Liginde yıllık 200’ün üzerinde maç oynanacaktır ve finale kadar tüm maçların yayın hakları ile birlikte satın alınmıştır.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecektir. Euro Futbol kanalı 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başlayacaktır.

Euro Futbol kanalı ile birlikte mevcut paketlerimize Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklenmiştir. D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacaktır.

Spor Paketi’ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabileceklerdir.

Spor Paketi Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Spor Paketi                      : 199 TL

Sinema + Spor Paketi       : 249 TL

Aile + Spor Paketi            : 299 TL

Full + Spor Paketi            : 349 TL

Full HD + Spor Paketi       : 299 TL (Full HD Paket Spor paketi dahil tüm paketleri kapsamaktadır.) Bu paketin liste fiyatı 399 TL olup, HD-Smart satışlarımızı artırmak için yılsonuna kadar kampanyalı fiyat olan 299 TL’den satılmaktadır.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz’dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecektir. 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almalıdırlar.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcılarımız D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edeceklerdir. FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecektir.

Saygılarımızla,

D-SMART

---------------------------------------

Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13

Alıntı asilcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-09 Saat 15:05

Ben Nisan ayında yıllık aile paketi almıştım.2010 nisanına kadar bu maçları şifresiz izleyebilr miyim ?
Asil
Yukarı Dön
cassio lincoln 10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı cassio lincoln 10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-09 Saat 16:49

şimdi ben d smartı qeçen sene aldım bu kanalı paralı mı izlicem lütfen biri bişey sölesn yha
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı asilcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-09 Saat 21:14

Evet kimseden açıklama gelmiyor :S:S benim sorumada cevappppp

Ben Nisan ayında yıllık aile paketi almıştım.2010 nisanına kadar bu maçları şifresiz izleyebilr miyim ?

Asil
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cassio lincoln 10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-09 Saat 23:11

ne olcak yha ücretsizdi hani maçlar biri bişey demesi lazm yha
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 06-Temmuz-09 Saat 00:43

aynen katılıorm sana
Yukarı Dön
ruzgarboy Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 163

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 06-Temmuz-09 Saat 17:50

arkadaslar bunun boyle olacagı bellıydı zaten ılk bastan.
bazen anılara yakısan en guzel mücevher ıkı damla gözyaşıdır...
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 06-Temmuz-09 Saat 18:58

ADMİN E SORUMMM

Asil
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 06-Temmuz-09 Saat 20:52

ben smart bayiye sordm senn kapanmaz ddi bana 2008 de alanlarn euro futbolda kapanmıcakmş adam öle ddi wallah
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-09 Saat 14:50

2009 da alanlar için kapancakmıymış
Asil
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-09 Saat 15:45

2009 için kapancakmış
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-09 Saat 00:14

emin misin kardeş.
Asil
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-09 Saat 19:40

wallah bana adamın sölediği bana öle ddi
Yukarı Dön
serkan0544 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı serkan0544 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-09 Saat 00:57

Araştırdım.Herkes eski üyelerde yeni üyelerde spor paketi almak zorunda diyorlar.
Yukarı Dön
serkan0544 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı serkan0544 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-09 Saat 00:58

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

zaten buradanda anlaşılacağı gibi eurofutbol kanalı ücretli olacak.Çünkü dspor ve futbolsmart demiş.eurofutbol dememiş.
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-09 Saat 13:12

pekı arkadaslar d spor ve futbol smartı eskı uyeler ızleyebılecekse eurofutbol kanalı ıcın yıne aktıvasyonmu yaptıracagız yanı tek kanal ıcın yıne tum spor paketınımı aktıve ettırecegız.nasıl olacak bılgılendırırmısınız .herkese selam 
Yukarı Dön
erkan63 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı erkan63 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 18-Temmuz-09 Saat 20:21

ben 2007 yılında almama rağmen şu an fb'nin hazırlık maçı euro futbol'da şifreli ancak locadan izleyebiliyorum avrupa ligide böyle mi olacak
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 19-Temmuz-09 Saat 16:22

simdi biz tek bir kanal icin okadar paramı odeyecegız 
Yukarı Dön
icagiran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı icagiran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 19-Temmuz-09 Saat 21:35

Bende bir eski model d-smart kullanıcısıyım. Ve d-smartı almamın tek sebebi uefa kupası maçlarını d-smartın taahhüt ettiği tarihe kadar ek bir ücret almıcaz sloganı ile aldığımı belirtmek isterim. Fakat bugün deniliyorki uefa kupasının adı değişti avrupa ligi oldu, ve bundan dolayı ek bir ücret istiyoruz. Bana bu hiç etik gelmiyor. Mağdur olduğumu düşünüyorum. Benim gibi eski model d-smart kullanıcısı arkadaşlarım da benim gibi düşünüyorlar. Yeni model d-smart kullananlar zaten paket kanallarının olduğunu bilerek aldılar. Fakat eski model d-smart kullanan biri olarak , bana baştan taahhüt etmeselerdi bu kadar para verip d-smart almazdım. Bu yanlışlığın giderilmesini bekliyorum.
ily@s
Yukarı Dön
sa2000 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı sa2000 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-09 Saat 00:59

haklısın 200 tl dsmarta vereceğine 400 digiturke ver daha iyi dsmartta takımlarımızın elenmeyeceği ne malum.Elenirse paket elimizde patlayacak ben yabancı takımların kendi aralarında yapacağı maçlar için mi satın alacam spor paketini birde maçların saati çakıştığı zaman mecburen bir maçı futbolsmarttan verecek gruplara iki takım kalırsa birini kanald den vermek zorunda.. bu durumda alacak sizsiniz düşünüp karar verin kazıklanmak isteyen kazıklansın
Yukarı Dön
Keopstr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı Keopstr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-09 Saat 02:25

BU NASIL İŞ YAAA AÇIKLAMA YAPSINLAR KARDEŞİM! BANA UYDU ALICISINI ALIRKEN 2011 YILINA KADAR ÜCRETSİZ UEFA MAÇLARI DEMİŞLERDİ BU NE ŞİMDİ.ARKADAŞLAR  BİR HAKKIMIZ YOKMU BUNU ARAŞTIRALIM.EĞER UEFA MAÇLARINI İZLEMESSEM UYDU D-SMART
Yukarı Dön
Keopstr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı Keopstr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-09 Saat 02:30

ÇOĞU KİŞİ 3 AY ÖNCESİNE KADAR FUTBOLSMARTTA 615 UEFA AVRUPA LİGİ MAÇI 2012YE KADAR FUTBOLSMARTTA DİYE REKLAMINA GÜVENEREK BU CİHAZLARI ALDI MADEM YENİ KANAL AÇACAKTINIZ O ZAMAN BAŞTAN MAÇLARI ŞİFRELİ OLARAK VERECEĞİZ (BİZ MAÇLARIN PARALI OLMASINA KARŞI DEĞİLİZ BAŞTAN ÜCRETSİZ VERECEZ DİYEREK SÖZÜNÜZDEN DÖNMENİZE KARŞIYIZ)DESEYDİNİZ TÜKETİCİYİ BÖYLE KANDIRMAYA HAKKINIZ YOK BAŞTAN BÖYLE REKLAM YAPMAYACAKTINIZ(HERKES ONA GÖRE ALIRDI CİHAZINI LÜTFEN ESKİ ÜYELERE MAÇLARI AÇIN 

.
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-09 Saat 20:28

Orjinalini yazan: admin

Gs-Fc Tobol karşılaşması hakkında bilgilendirme
------------------------------------------------------------------

"AVRUPA LİGİ ÖN ELEME KARŞILAŞMALARI" süresince

D-smart Cihazını  2007 - 2008 yılları içerisinde satın almış olan kullanıcılarımız
karşılaşmayı " FUTBOLSMART " kanalından,

Ocak 2009 ile Temmuz 2009 tarihleri arasında "AİLE PAKETİ "veya
" FULL PAKET " almış kullanıcılarımız " FUTBOLSMART " kanalından

6 TEMMUZ 2009 tarihinden sonra " SPOR PAKETİ "satın almış olan kullanıcılarımız
" FUTBOLSMART " ve " EURO FUTBOL " kanallarından izleyebilecekler.

Bilginize...

Spor Paketi başvurusu için
-----------------------------------------------

Bilginize sunulur..

Yukarı Dön
oguz93 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı oguz93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-09 Saat 16:17

bnde 2007 yılında aldım d smardı acaba paralı mı olcak bizede avrupa maçları
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-09 Saat 18:55

2007 yılında D-smart'ı satın aldığınızda size taahhüt edildiği gibi futbolsmart kanalını ve başlangıçta açık olan diğer kanallarımızı izlemeye devam edeceksiniz.

Bugün itibariyle Futbolsmart kanalı Hazırlık maçlarını ve ÖN ELEME maçlarını yayınlayan bir kanaldır.
UEFA'nın Değişen yeni ihale ve Lisans yönetmeliklerine göre UEFA AVRUPA LİGİ GRUP MAÇLARI
Euro Futbol adı ile kurulan yeni kanalımızdan gösterilecektir.

Bu kanal Spor PAKETİ kapsamındadır.
AVRUPA LİGİ maçlarını izlemek isteyen eski yeni bütün D-smart kullanıcılarının Spor paketi üyeliğini satın almaları gereklidir.

Eski cihaz sahibi olan kullanıcılarımıza (2007-2008 yılında aktif olmuş cihazlar için) uygun fiyat çalışması yapılmaktadır
Dolayısı ile 2007 aktiifli cihazınız ile 15 AĞUSTOS tarihine kadar yani AVRUPA LİG maçları başlayana kadar D-smart üzerinden yayınlanacak
bütün ön hazırlık ve eleme maçlarını izleyebileceksiniz.

Bilginize sunulur..

Yukarı Dön
hopt24 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hopt24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 25-Temmuz-09 Saat 21:23

bnde de 2008 model d-smart var ama euro futbol kanalı kapalı  futbol smart d-spor acık ben bide fanatik gazetesindeki haberde gs,fb,ts uefa maçlarının futbol smarta diğer maçların euro futbolda göstericeği yazıyordu reklamda doğru mu acil cvp bekliyorum
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 25-Temmuz-09 Saat 23:30

bana link atarmısın o zaman kardeş...
Asil
Yukarı Dön
asilcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-09 Saat 18:55

Helal kardeşim....
Asil
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-09 Saat 12:29

olan yıne bızlere oldu arkadaslar.daha neler cıkacak bakalım.
Yukarı Dön
burakchampions Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı burakchampions Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EURO FUTBOL KANALI VE SPOR PAKETİ HAKKINDA DUYURU
    Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-09 Saat 15:30

Orjinalini yazan: erkan63

ben 2007 yılında almama rağmen şu an fb'nin hazırlık maçı euro futbol'da şifreli ancak locadan izleyebiliyorum avrupa ligide böyle mi olacak
erkan arkadaşım ben de 2007 haziranında aldım dsmart uyumlu cihazı hazırlık maçları şifresiz olmıcak mıydı yaa!!!FBnin hazırlık maçını eurofutbol kanalı verdi maçı şifreliydi izleyemedim boluspor maçınıConfusedsen locadan izledim diyosun orda şifresiz falan mıydı?Confused FBnin perşembe günkü uefa eleme maçı da mı şifreli olcakConfusedHani 3 büyüklerin şampiyonlar ligi öneleme ve uefa öne eleme ile uefa kupası içsaha maçları ile hazırlık maçlarını izlemek için sadece cihazı almamız yeterliydi hani mesela geçen sene GSnin içsaha maçları futbolsmartta izliyodum. Sırf adı uefa avrupa ligi oldu diye benim uefa maçlarını izleyebilmek için bana spor paketi adı altında ek bir ücret ödetmeye kimsenin hakkı yok.Angry 2 yıl önce doğan holdingin bi yetkilisi habertürkteki Full Ekran adlı programda dsmartı tanıtırken hiç ücret almıcaz demedi elbet ama futbol için alacakları tek ücreti süperlig ihalesini kazandıklarında süperlig maçları için bi ücretlendirme yapcaklarını kastetmişti. Yani uefa organizasyonları için cihazı almamız yeterliydi. Bence doğan holding uefanın isminin değişeceğini önceden biliyodu adı değişince de para almaya bahane bulmak için çamura yatarak para istiyorlar. 
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonSmile AdslD-Smart Net | Smile | Uydunet | Su Borcu Sorgulama