TIKLA ARA


GEBZE Bayileri

GEBZE D-Smart Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 30 49

GEBZE ilçesinde ki D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca GEBZE D-Smart bayilerinin müşterileri için özel olarak hazırladığı D-Smart abonelik kampanyaları ve fırsatlar hakkında 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak bilgi sağlayabilirsiniz ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak internet sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.


GEBZE ilçesi için yeni abonelik taleplerinizi 0(212) 942 30 49 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

 

D-Smart GEBZE ilçesine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdadır:

- D-Smart uydu alıcısı satışı
- Uydu alıcısı kurulumu
- Teknik servis hizmetleri
- D-Smart destek
- Çanak anten montaj servisi
- Uydu anten montaj
- Uydu anteni kurulum
- Head End Sistem kurulumu
- Çanak anten ayarı
- Çanak anten kurulumu
- Uydu anten kurulumu
- Uydu anten ayarı
- Türksat uydu montajı
- Çift çanak anten montaji
- Çanak anten montajı
- Anten ince ayar bakım montajı
- Çanak anten hassas ayarı bakımı
- Uydu arızası
- Uydu montajı
- Uydu ayarı
- Çanak anten montaj servisi
- Çanak anten arızası
- Motorlu canak anten montajı
- Çanak anten nakil
- Merkezi uydu sistemi kurulumu

GEBZE D-Smart bayilerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

BAĞLARBAŞI, BAYRAMOĞLU, CAMİ, EMEK, FEVZİÇAKMAK, KAZIM KARABEKİR, NENE HATUN, OSMAN GAZİ, PİRİ REİS, YALI, YENİ, ZİNCİRLİKUYU, ABDİ İPEKÇİ, ADEM YAVUZ, AKSE, ARAPÇEŞME, ATATÜRK, ATATÜRK, ATATÜRK, BARIŞ, BEYLİKBAĞI, CUMHURİYET, CUMHURİYET, CUMHURİYET, CUMHURİYET, ÇAYIROVA, DİLİSKELESİ, EMEK, FATİH, FATİH SULTAN MEHMET, GAZİLER, GÜZELLER, HACIHALİL, HÜRRİYET, İNÖNÜ, İNÖNÜ, İSTASYON, KAYAPINAR, KÖŞKLÜ ÇEŞME, MİMAR SİNAN, MİMAR SİNAN, MUSTAFAPAŞA, ORHANGAZİ, OSMAN YILMAZ, ÖZGÜRLÜK, SIRA SÖĞÜTLER, SULTAN ORHAN, TATLIKUYU, TURGUT ÖZAL, ULUS, YAHYA KAPTAN, YAVUZ SELİM, YAVUZ SULTAN SELİM, YENİ, YENİ, YENİ YILDIZ(FATİH C),  

 

D-Smart çözüm ortağı olarak GEBZE ilçesine D-smart ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart TV ve İnternet ilgili detaylı bilgi ve abonelik taleplerinizi 0(212) 942 30 49  numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenekte soldaki menuden online abonelik ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz. GEBZE ilçesini D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda GEBZE ilçesine İnternet aboneliği de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve İnternet mevcut kampanyasında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz. Üstelik D-Smart internet kampanyasında D-Smart ve İnterneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. 29TL gibi bir ücret ile D-Smart ile birlikte İnternet kullanabiliyorsunuz. D-Smart aboneliğinizde kurulum hizmeti gerekmektedir. Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir. Bu ücret faturaya taksitli olarak yansıtılabilmektedir.

Başvuru

Kampanyalar

Paketler

D-Smart

GEBZE D-Smart Bayileri, Satış noktaları ve abone merkezleri

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: