TIKLA ARA


HENDEK Bayileri

HENDEK D-Smart Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 30 49

HENDEK ilçesinde ki D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca HENDEK D-Smart bayilerinin kullanıcıları için özel olarak hazırlamış olduğu D-Smart abonelik kampanyaları ve fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilirsiniz ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.


HENDEK ilçesi için yeni abonelik taleplerinizi 0(212) 942 30 49 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

 

D-Smart HENDEK ilçesine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdadır:

- D-Smart uydu alıcısı satışı
- Uydu alıcısı kurulumu
- Teknik servis hizmetleri
- D-Smart destek
- Çanak anten montaj servisi
- Uydu anten montaj
- Uydu anteni kurulum
- Head End Sistem kurulumu
- Çanak anten ayarı
- Çanak anten kurulumu
- Uydu anten kurulumu
- Uydu anten ayarı
- Türksat uydu montajı
- Çift çanak anten montaji
- Çanak anten montajı
- Anten ince ayar bakım montajı
- Çanak anten hassas ayarı bakımı
- Uydu arızası
- Uydu montajı
- Uydu ayarı
- Çanak anten montaj servisi
- Çanak anten arızası
- Motorlu canak anten montajı
- Çanak anten nakil
- Merkezi uydu sistemi kurulumu

HENDEK D-Smart bayilerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

62EVLER, AKPINAR, BAŞPINAR, BÜYÜKDERE, CAMİLİ, ÇİFTLİK, DEREBOĞAZI, ERENLER, KEMALİYE, KÖPRÜBAŞI, MAHMUTBEY, MERKEZ, MERKEZ, NECATİPAŞA, ORTA, PINARBAŞI, RASİMPAŞA, TURANLAR, YENİ, YENİ, YEŞİLLER, YEŞİLLER,  

 

D-Smart çözüm ortağı olarak HENDEK ilçesine D-smart ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart TV ve İnternet ilgili detaylı bilgi ve abonelik taleplerinizi 0(212) 942 30 49  numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenekte soldaki menuden online abonelik ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz. HENDEK ilçesini D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda HENDEK ilçesine İnternet aboneliği de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve İnternet mevcut kampanyasında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz. Üstelik D-Smart internet kampanyasında D-Smart ve İnterneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. 29TL gibi bir ücret ile D-Smart ile birlikte İnternet kullanabiliyorsunuz. D-Smart aboneliğinizde kurulum hizmeti gerekmektedir. Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir. Bu ücret faturaya taksitli olarak yansıtılabilmektedir.

Başvuru

Kampanyalar

Paketler

D-Smart

HENDEK D-Smart Bayileri, Satış noktaları ve abone merkezleri

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: