TIKLA ARA


KONYA Bayileri

KONYA D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :
D-Smart KONYA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 30 49


KONYA ilindeki D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine bakabilirsiniz. D-Smart KONYA abonelik ve satış noktaları, yetkili teknik servislerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Ayrıca KONYA D-Smart bayilerinin müşterileri için özel olarak sunduğu indirimli D-Smart abonelik kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. "Nasıl D-Smart üyesi olurum?", "D-Smart'a nasıl geçebilirim?", "D-Smart ile hangi kanalları izleyebilirim?" gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

KONYA D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


KONYA D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:

KONYA ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler veilicektir. D-Smart teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KONYA iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.

İlçe seçiniz:

AHIRLI AKÖREN AKŞEHİR ALTINEKİN BEYŞEHİR BOZKIR CİHANBEYLİ ÇELTİK ÇUMRA DERBENT DEREBUCAK DOĞANHİSAR EMİRGAZİ EREĞLİ GÜNEYSINIR HADİM HALKAPINAR HÜYÜK ILGIN KADINHANI KARAPINAR KARATAY KONYA MERKEZ KULU MERAM SARAYÖNÜ SELÇUKLU SEYDİŞEHİR TAŞKENT TUZLUKÇU YALIHÜYÜK YUNAK


KONYA D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: