TIKLA ARA

Hoş Geldin Paketi + Fiber İnternet

D-Smart Sınırsız ADSL İnternet

D-Smart Sınırsız İnternet artık evinizde! İhtiyacınıza uygun hız ve AKN seçenekleriyle sınırsız internetin keyfini çıkarın. Üstelik Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette dilediğin zaman izleyebileceğin Go Spor Hediye!


İnternet Türü İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
Aylık Fiyatı
ADSL 8Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKN 57 TLLimitsiz Fiber İnternet Avantajları

GO Spor Hediye

Aktivasyon Ücreti Hediye

24 Ay Boyunca İndirimli Sabit Fiyat

Yalın İnternet Ücreti Dahil

Gece 2 – Sabah 8 AKN Yokİnternet Türü İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
Aylık Fiyatı
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKN 57 TL
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB AKN 62 TL
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 150 GB AKN 67 TL
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB AKN 72 TL
ADSL 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKN 62 TL
ADSL 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB AKN 67 TL
ADSL 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 150 GB AKN 72 TL
ADSL 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB AKN 77 TLD-Smart Sınırsız ADSL İnternet fiyatları 24 aylık taahhüt sözünüze karşı belirlenen fiyatlardır. Fiyatlara tüm vergiler ve D-SmartNet aktivasyon bedeli olan 192 TL dahildir. Modemli kampanyalardan yararlanmak isteyen aboneler kablosuz modem için aylık 5 TL, VDSL modem için 7 TL faturanıza ek olarak faturalandırılacaktır. Modem sahipliği D-Smart’a aittir. 24 ay sonunda D-Smart internet aboneliğinizin sonlanması durumunda modem geri iade alınır. D-Smart internet aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda modemi 7 gün içerisinde teslim etmeniz gerekir. İade edilmeyen kablosuz modemler için 75 TL, VDSL modemler için 180 TL faturaya yansıtılacaktır. Eve kadar fiber paketlerinde Türk Telekom veya Superonline modem sağladığı için D-Smart tarafından modem verilmez. Yukarı fiyatları gösterilen D-Smart Sınırsız ADSL İnternet tarifelerinde modem bulunmamaktadır. Superonline tarifelerinde 200 TL olan evde kurulum bedeli kampanya kapsamında hediye verilmektedir. Tarifelerde en yüksek Adil Kullanım Noktası 200 GB’tır. Yukarıda belirtilen tüm fiyatlara yalın internet ücreti dahildir. Pstn yani telefon hattı olanlar aboneler tüm paketlere 7 TL indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

  
d-smartneti 1 yıldır kullanmaktayım. Bana göre kampanyaları gayet uygun. Bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım dsmartnet yönünden tavsiye ederim.

  
Dsmart internet başvurusu yaptıktan sonra nasıl ve ne zaman bağlanır?Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu: