TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Afili Delikanlı - Sweet SixteenAnnesi hapiste olan Liam'a annesinin hapishaneden çıkmasını dört gözle bekler. Annesinin hapisten çıkacağı tarih tamda doğum gününe denk gelir.


Yönetmenliğini ndrew Ken Loach'nin yaptığı ve Oyuncuları Martin Compston, Annmarie Fulton, Michelle Abercromby, Michelle Coulter, Gary Mccormack Senaryo Paul Laverty'den oluşuyor.

Afili Delikanlı - Sweet Sixteen

Afili Delikanlı - Sweet Sixteen izle

Afili Delikanlı - Sweet Sixteen filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2002 - İngiltere, İspanya, Almanya Dram, Suçtüründedir.

Konusu:

Annesi hapiste olan Liam'a annesinin hapishaneden çıkmasını dört gözle bekler. Annesinin hapisten çıkacağı tarih tamda doğum gününe denk gelir. Yalnız bir problem vardır annesiyle kurduğu hayatı yaşamak için paraya ihtiyacı vardır.

Jim Broadbent
1999 yılında Topsy-Turvy filmiyle Venedik Film Festivali'nde En İyi Aktör'e verilen Volpi Kupasını (Volpi Cup) kazandı. 2001 yılında Iris Murdoch'ın yaşam öyküsüne dayanan Iris'te yazarın eşi John Bayley rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ını kazandı.

Timothy Spall
İngiltere 27 Şubat 1957 Spall, Voldemort'un sadık hizmetkarı olan ve Harry Potter'ın ailesine ihanet eden korkak Kılkuyruk rolüyle tekrar karşımızda.

Kanal

Moviesmart Fest HD 7. KANAL 25 Mayıs Pazartesi 21:45-23:25

Filmden Resimler

Afili Delikanlı - Sweet Sixteen izle

Afili Delikanlı - Sweet Sixteen izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, sweet sixteen konusu, d-smart 2016 filmleri, sweet sixteen izle, afili delikanlı izle,