TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie PoulainAnnesinin beklenmedik ölümü, babasının soğuk tavırları ve yaşadığı travmalar sonucu, sevimli ve boş şeylerle uğraşarak kendisine eğlence yaratmaya çalışsa da aslında hayatı sıkıcı bulduğu için kendisini son derece yalnız hissetmektedir.


Yönetmenliğini Jean Pierre Jeunet'nin yaptığı Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain filminin oyuncuları; Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Yolande Moreau, Jamel Debbouze, Dominique Pinon'den oluşuyor.

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain izle

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain filmi 2001 - Fransa, Almanya yapımı ve Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Paris'te garsonluk yaparak, kendine özgü bir dünyada yaşayan saf, çekingen ve masum bir kızdır Amelie. Annesinin beklenmedik ölümü, babasının soğuk tavırları ve yaşadığı travmalar sonucu, sevimli ve boş şeylerle uğraşarak kendisine eğlence yaratmaya çalışsa da aslında hayatı sıkıcı bulduğu için kendisini son derece yalnız hissetmektedir. Bu kısır döngü Amelie’nin evde bulduğu bir kutuyu ve onun aracılığıyla sahibini keşfetmesiyle birlikte bir anda bıçak gibi kesiliverir... Amelie aşık olmuştur.

Yayın Bilgisi:

31 ARALIK 2013 SALI 03/ 15

31 ARALIK 2013 SALI 12/ 30

Filmden Resimler

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain izle

 

Amelie - Le Fabuleux destin d Amélie Poulain izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, amelie izle, d-smart 2014 filmleri, amelie konusu, le fabuleux destin d amélie poulain,