TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ammar: Cin TarikatıBazı günahların bedeli çabuk ödenir sloganıyla izleyicilerle buluşacak olan korku filmi Ammar, 2014'ün Mart ayında gösterime girdi.Feride ve sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü arkadaşı.


Yönetmenliğini Özgür Bakar'nin yaptığı ve Oyuncuları Halil Sezai Paracıkoğlu, Selim Erdoğan, Burak Sarımola, Turan Özdemir, Berke Hürcan'den oluşuyor.

Ammar: Cin Tarikatı

Ammar: Cin Tarikatı izle

Ammar: Cin Tarikatı filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - Türkiye Korku türündedir.

Konusu:

Bazı günahların bedeli çabuk ödenir sloganıyla izleyicilerle buluşacak olan korku filmi Ammar, 2014'ün Mart ayında gösterime girdi.Feride ve sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü arkadaşı Barkın ile haftasonu bir dağ evine gitmeye karar verirler. Fakat hiç beklenmediği halde onlara katılan Canan'ın gelişiyle yolculuk gerginleşir.

Selim Erdoğan
1972 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümü'nden mezun oldu. Demet Akbağ ve Rasim Öztekin'in başrollerini oynadığı '2071 Türkiye' oyunu ile profesyonel oyunculuk hayatına başladı. İki yıl Dormen Tiyatrosu'nda oyunculuk yaptı. 'İyi Günler Türkiye' adlı sabah programını sundu. 'Çiçek Taksi', 'Dilber', 'Yarım Elma','Azad', 'Ölümsüz Aşk' gibi TV dizilerinde ve 'Fasulye'adlı sinema filminde rol aldı. Bu filmdeki rolü ile 12. Uluslararası Ankara Film Festivali'nde Umut Veren Erkek oyuncu seçildi.

Halil Sezai Paracıkoğlu ;Liseyi, Eskişehir Atatürk Lisesinde okumuştur. Üniversite Mezunu olan Sezai Paracıkoğlu Hacettepe Üniversitesi mezunudur.Türkan,Kader ,Sevgili Dünürüm,Ihlamurlar Altında gibi tiyatro oyunlarında ve dizilerde rol almıştır. Ayrıca Badem’in ikinci albümünün ilk klibi olan kalpsiz’de de rol almış başarılı bir aktördür. Son olarak 11 şubat 2011 de gösterime giren İncir Reçeli adlı Sinema Filminde Başrol oynamıştır.

Kanal

Moviesmart Turk HD 11. KANAL 27 Haziran Cumartesi 00:30-01:50

Filmden Resimler

Ammar: Cin Tarikatı izle

Ammar: Cin Tarikatı izle

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart türk hd, cin tarikatı izle, d-smart 2016 filmleri, cin tarikatı konusu, ammar tarikatı izle,