TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Anestezi - AwakeClay (Christensen), geçirdiği açık kalp ameliyatı sırasında 'anestezik fakındalık' adı verilen durumu yaşamaktadır.


Yönetmenliğini Joby Harold'nin yaptığı Anestezi - Awake filminin oyuncuları; Jessica Alba, Hayden Christensen, Terrence Howard, Lena Olin, Sam Robards'den oluşuyor.

Anestezi - Awake

Anestezi - Awake İzle

Anestezi - Awake Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Anestezi - Awake 2007- ABD , Dram , Gerilim , Gizem türündedir.

Konusu: Clay (Christensen), geçirdiği açık kalp ameliyatı sırasında 'anestezik fakındalık' adı verilen durumu yaşamaktadır. Yani olup bitenin tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissedebiliyordur ancak yine anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan, ameliyat ekibinin bundan haberi yoktur. Clay'in genç karısı Sam (Alba), ameliyat sırasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, Clay'de kendi zihni içinde tekinsiz bir yolculuğa çıkar. İlk kez yönetmen koltuğuna oturan Joby Haroldun imzasını taşıyan bu gerçeküstü psikolojik gerilim; şimdiden Memento ve Sixth Sense ile karşılaştırılıyor.

Jessica Alba 28 Nisan 1981’de Pomona, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Babası Mark Alba Meksika, annesi Catherine Jensen ise Fransa ve Danimarka kökenlidir. Alba’nın çocukluğu zatürre, astım gibi çeşitli hastalıklardan dolayı hastanelerde geçmiştir. Alba 12 yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamış 1994 yılında da Camp Nowhere adlı filmde küçük bir rol alarak kariyerine başlamıştır. Nickelodeon kanalı için The Secret World of Alex Mack adlı komedi dizisini çekmiş ayrıca iki sezon çekilen Flipper’da da yer almıştır. Liseyi bitirdikten sonra Alba, Desperate Housewives adlı dizinin ünlü oyuncusu Felicity Huffman ve eşi William H. Macy’den oyunculuk dersleri almaya başlar. Ardından Derw Barrymore ile Never Been Kissed adlı filmi çeker. Bunu Honey (2003), Sin City (2005), Fantastic Four (2005), Into the Blue (2005), Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer,(2007) Sin City The Eye 2 Part 2 (2007) izler.

Hayden Christensen 1993 yılında 12 yaşında Kanada'da Family Passions isimli televizyon dizisinde rol aldı.Ertesi yıl In The Mouth of Madness isimli filmde ufak bir rol aldı.1995 ve 1999 yılları arasında Harrison Bergeron, Forever Knight, Goosebumps, The Virgin Suicides ve Are You Afraid of the Dark gibi televizyon programları ve filmlerde rol aldı. 2000 yılında FOX'da Higher Ground isimli televizyon dizisinde Scott Barringer karakterini canlandırdı.

Lena Olin Bazıları doğuştan şanslıdır. Lena Olin de öyle, doğuştan şanslı insanlardan biri. Ve benzeri her durumda olduğu gibi bize şans gibi gözüken, yaşamın farklı evrelerinde Olin'e hep şanssızlık olarak gözükmüş. Durduğu noktaya imrenen onca insan varken pozisyonundan bir türlü memnun olmaması pek çok insanın doğasına ait bir şey olmalı. Olin'in bu bize şans ona şanssızlık gibi görünen macerası, içine doğduğu aileyle yakından ilgili.

SinemaTV 1 0.04.2013 07:30

SinemaTV 2 10.04.2013 09:15

SinemaTV 26.04.2013 07:45

SinemaTV 2 26.04.2013 09:30

Filmden Resimler

Anestezi - Awake izle

 

Anestezi - Awake izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart sinema izle, awake konusu, awake sinema izle, awake oyuncuları, anestezi sinema izle,