TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Anneler Gecesi - Moms Night OutAllyson ve arkadaşları ile bir akşam yemeği planı yapar Ancak bu akşam yemeğinin çok eğlenceli geçmesini ister. Anneler Gecesi'nde, bir grup 40'lı yaşlarında anneler, birlikte felekten bir gece geçirme arzusu içindedirler.


Yönetmenliğini ndrew Erwin, Jon Erwin'nin yaptığı ve Oyuncuları Sean Astin, Harry Shum Jr., Sarah Drew, Sammi Hanratty, Patricia Heaton'den oluşuyor.

Anneler Gecesi - Moms Night Out

Anneler Gecesi - Moms Night Out izle

Anneler Gecesi - Moms Night Out filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD Komeditüründedir.

Konusu:

Allyson ve arkadaşları ile bir akşam yemeği planı yapar Ancak bu akşam yemeğinin çok eğlenceli geçmesini ister. Anneler Gecesi'nde, bir grup 40'lı yaşlarında anneler, birlikte felekten bir gece geçirme arzusu içindedirler. Ancak bunu yapabilmeleri için kocalarının birkaç saatliğine çocuklara bakması gerekmektedir.İste bu akşam yemeğinin en zorlu tarafıda budur.

Sean Astin
25 şubat 1971 doğumlu amerikalı aktör. Özellikle Yüziklerin Efendisi üçlemesindeki Samwise Gamgee rolüyle bilinmektedir.

Samantha "Sammi" Hanratty
(20 Eylül 1995 doğumlu) ABD'li Aktrist olduğunu. 2007 yılında Pushing Daisies ABC dizi genç Charlotte "Chuck" Charles tasvir başladı.Sammi şu anda ağır hasta çocukların yaşamlarını aydınlatmak için Starlight ile çalışan diğer çocuklara ve yardımcı oldukları zaman, enerji ve kaynaklarını işlemek için diğer gençleri teşvik etmek, Starlight Çocuk Vakfı için bir starpower Büyükelçisi olarak hizmet vermektedir.

Kanal

Moviesmart Platin HD 27 Nisan Pazartesi 19:20-21:10

Filmden Resimler

Öldüren Şüphe - Charade izle

Öldüren Şüphe - Charade izle

Fragman İzle


Kategori: