TIKLA ARA

Aşk Ödevi - The Art Of Getting ByGüzel popüler Sally (Emma Roberts) adlı bir kız var bu kız Georgenun diğerlerinden farklı olduğunu fark ediyor üzerine gelişen olayları anlatan romentik komedi tarzında bir filmdir.


Yönetmenliğini Gavin Wiesen'nin yaptığı Aşk Ödevi - The Art Of Getting By filminin oyuncuları; Emma Roberts, Freddie Highmore, Elizabeth Reaser, Michael Angarano, Alicia Silverstone'den oluşuyor.

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Aşk Ödevi - The Art Of Getting By filmi 2011 - ABD yapımı ve Komedi , Romantik türündedir.

Konusu:

Imdb deki İnglizce konudan anlayabildiğim kadarıyla George (Freddie Highmore) adında yalnız ama fantastik ve resim yapabilen bir genç var bu genç mezuniyet senesinde yapılmadık hiç bir şey bırakmak istemiyor Birde güzel mi güzel popüler Sally (Emma Roberts) adlı bir kız var bu kız Georgenun diğerlerinden farklı olduğunu fark ediyor üzerine gelişen olayları anlatan romentik komedi tarzında bir filmdir.

Yayın Bilgisi:

25 KASIM 2013 PAZARTESİ 21/ 00

26 KASIM 2013 SALI 10/ 45

30 KASIM 2013 CUMARTESİ 17/ 15

Filmden Resimler

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

 

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, the art of getting by konusu, digiturk 2014 filmleri, the art of getting by izle, aşk ödevi izle,