TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Aşk Uğruna - Anything For HerLisa ve Julien’in mutlu bir evlilikleri vardır ve oğulları Oscar ile birlikte Fransa’da şehrin civarında bir evde huzurlu ve sakin bir hayat yaşamaktadırlar.


Yönetmenliğini Fred Cavayé'nin yaptığı ve Oyuncuları Diane Kruger, Vincent Lindon, Liliane Rovère, Ivan Franek, Olivier Marchal'den oluşuyor.

Aşk Uğruna - Anything For Her

Aşk Uğruna - Anything For Her izle

Aşk Uğruna - Anything For Her  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2007 - ABD, Fransa, Dram, Gerilim, Suç türündedir.

Konusu:

Lisa ve Julien’in mutlu bir evlilikleri vardır ve oğulları Oscar ile birlikte Fransa’da şehrin civarında bir evde huzurlu ve sakin bir hayat yaşamaktadırlar. Ama bir sabah hayatları büyük bir sarsıntıya uğrar; olayla hiç bir ilişkisi olmamasına rağmen polis Lisa’yı cinayet suçu iddiasıyla tutuklar. 20 yıl hapis cezasına mahkum edilir.

Diane Heidkrüger
, bilinen adıyla Diane Kruger, Alman sinema oyuncusu. Wolfgang Petersen'in Truva filmindeki Helen rolüyle tanınmaktadır.Kruger 1976'da, Algermissen, Hildesheim'da doğdu. Babası Hans-Heinrich bilgisayar uzmanı, annesi Maria-Theresa ise bankacıydı. Stefan adında bir erkek kardeşi vardır.

Belén Fabra
(3 Kasım 1977) İspanyol oyuncu doğdu.Belén Fabra sayısız tiyatro oyunları, film ve televizyon dizisinde küçük rollerde tasvir bilinmiyordu. O kendisi için o Max Ödülü ve Valle-Inclán Award.Fabra aday gösterildi 2007 oyun Plataforma ile ayrıca 2007 film Canciones de amor en Lolita's Club Vicente Aranda ile film atılım yaptı onu atılım yaptı.

Drew Blyth Barrymore
(d. 22 Şubat 1975), ABD'li sinema oyuncusudur.1984'te çekilen Irreconcilable Differences filmindeki rolüyle Altın Küre'ye de aday olan Berrymore genç yaşta kazandığı şöhreti kaldıramadı. 9 yaşında sigara ve alkol kullanımına başladı.

Patrick George "Paddy" Considine
, İngiliz aktör. Aynı zamanda yönetmenlik ve müzisyenlik yapmıştır. America, Dead Man's Shoes, The Cry of the Owl, Le Donk & Scor-zay-zee, The Suspicions of Mr Whicher, Hot Fuzz, ve The World's End gibi filmlerde yer almıştır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 4. KANAL 21 Mart Pazartesi 20:50-22:45

Filmden Resimler

Aşk Uğruna - Anything For Her izle

Aşk Uğruna - Anything For Her izle

Fragman İzle

Kategori: