TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Aşk ve Tutku - Miss JulieJulie zengin ve genç bir ev hanımıdır çok sıkıldığı bir gün, hizmetçilerin partisine katılır. Burada karşılaştığı kahya John'dan çok aşık olur.


Yönetmenliğini Liv Ullmann'nin yaptığı ve Oyuncuları Colin Farrell, Jessica Chastain, Samantha Morton, Nora McMenamy'den oluşuyor.

Aşk ve Tutku - Miss Julie

Aşk ve Tutku - Miss Julie izle

Aşk ve Tutku - Miss Julie filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - İngiltere, Norveç Dram türündedir.

Konusu:

Julie zengin ve genç bir ev hanımıdır çok sıkıldığı bir gün, hizmetçilerin partisine katılır. Burada karşılaştığı kahya John'dan çok aşık olur.. İkili yakınlaşmaya başlarken, bu durum John'un nişanlısı Kathleen'in hiç hoşuna gitmeyecektir.

Colin Farrell İrlanda’da Castleknock şehrinde doğdu Babası 1960’larda Football Club Shamrock Rovers takımında oynayan Eamonn Farrell’dır.Gençliğinde babasının yolunda ilerleyen Colin zamanla oyunculukla ilgilenmiş ve Gaiety School of Drama okuluna girdi. Okulunu bitirmeden Dierdre Purcell’in mini dizisi ‘Falling for a Dancer’da rol almaya başladı.

Jessica Chastain Kuzey Kaliforniya'da büyüdü.Dokuz yaşındayken dansı keşfetti ve onüç yaşında bir dans topluluğuna katıldı. romeo ve juliet in seçmelerini kazanarak show dünyasının dikkatini çekti. annesinin soyadını alan Jessica Chastain bugüne kadar bir çok tv dizisi, sinema filmleri ve tiyatroda oyuncu olarak yer aldı.

Morton Nottingham, İngiltere'de Peter ve Pamela Morton'ın çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi 1979 yılında boşanmıştır. Babası aktör Charlie Creed-Miles olan 5 Şubat 2000, Londra doğumlu Esme isminde bir kızı vardır. Ian Holm'ün oğlu Harry Holm ile nişanlanmıştır. 4 Ocak 2008'de ikinci çocuğu Edie'yi doğurmuştur.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 31 Ağustos Pazartesi 18:30-20:35

Filmden Resimler

Aşk ve Tutku - Miss Julie izle

Aşk ve Tutku - Miss Julie izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, miss julie konusu, d-smart 2016 filmleri, miss julie izle, aşk ve tutku izle,