TIKLA ARA

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGSKay & Arnold 30 yıldır evli ve birbirlerine sadık bir çifttirler. Kay bu monotonlaşmış hayatlarına renk katmak ister, tam da bunun üzerine evlilik terapisi üzerine uzmanlaşmış bir terapistten bahsedildiğini duyar.


Yönetmenliğini David Frankel'nin yaptığı AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS filminin oyuncuları; Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell, Jean Smart'den oluşuyor.

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS İzle

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS 2012 - ABD yapımı  Aksiyon , Dram türündedir.

Konusu: 30 yıldır evli olan çiftimiz  Kay & Arnold birbirlerine çok seven bir çifttirler. Kay bu monotonlaşmış hayattan sıkılır ve renk katmak ister, tam da bunun üzerine evlilik terapisi üzerine uzmanlaşmış bir terapistten yardım ister. Terapist 'Great Hope Springs' kasabasında yaşamaktadır, Kay kocasını ikna edip terapistin yolunu tutar. Şimdi inatçılığı ile nam salmış olan Arnold ile aralarındaki aşkıi hem de bir terapist yardımıyla yeniden aşk ateşini yakmaya çalışacaktır. Şeytan Marka Giyer (The Devil Wears Prada) filminden de Oscarlı aktrist Meryl Streep ile beraber çalışan yönetmen ve yapımcı David Frankel'in reji koltuğuna oturduğu filmin senaryosu ise Vanessa Taylor'a ait. Dram ve komedi türlerini harmanlayan filmin baş rollerini ise Meryl Streep, Tommy Lee Jones ve Steve Carell paylaşıyor.

Meryl Streep doğumlu Mary Louise Streep 22 Haziran 1949 tarihinde doğdu,  tiyatro, televizyon ve film üzerine eğitim aldı ve bu alanda ilerledi. Amerikada tüm zamanların en yetenekli oyuncularından biri olarak kabul edilir. Streep televizyon filmi Deadliest Season (1977) onu ekranda ilk önce Sevilla (1971) Playboy onu ilk profesyonel sahne çıkışını yaptı. Aynı yıl, o Julia (1977) ile onun film yaptı. Hem eleştirel ve ticari başarı Deer Hunter (1978) ve Kramer vs Kramer (1979), Streep ilk Oscar adaylığını ve ikincisi onun ilk galibiyetini veren eski rolleri ile hızlı geldi. Daha sonra Sophie'nin Seçimi (1982) ve The Iron Lady (2011) deki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü kazandı.

Tommy Lee Jones (15 Eylül 1946) Amerikalı aktör ve film yönetmenliği dışında aktörlükte yapmıştır. Tommy En İyi çıkış yakaldığı filmini 1993 gerilim türündeki Kaçak ABD Marshal Samuel Gerard rolüyle  aldı ve Yardımcı Aktör olarak bir ödül daha kazandı, dört Akademi Ödülü aday gösterildi. Jones ayrıca, işadamı Howard Hughes, radikal cumhuriyetçi kongre üyesi Thaddeus Stevens, idam katil Gary Gilmore, Oliver Lynn, Coal Miner Kızı yılında Loretta Lynn kocası ve beyzbol büyük Ty Cobb gibi gerçek yaşam figürleri tasvir vardır.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 13.02.2013 16:45

SinemaTV 2 13.02.2013 18:30

SinemaTV 14.02.2013 08:30

SinemaTV 2 14.02.2013 10:15

Filmden Resimler

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS  izle

 

AŞK YENİDEN - HOPE SPRINGS izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: d-smart izle, aşk yeniden oyuncuları, aşk yeniden filmini izle, sinema tv izle, aşk yeniden konusu,