TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Aşk Yönetimi - ManagementSurekli gezerek satis yapmaya calisan Sue konaklamak icin gittigi bir motelin mudurun radarina yakalanir ve ondan bir turlu kurtulamaz. Motel muduru Sue’ye asik olmustur.


Yönetmenliğini David Foenkinos Stephane Foenkinos'nin yaptığı ve Oyuncuları Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini'den oluşuyor.

Aşk Yönetimi - Management

Aşk Yönetimi - Management izle

Aşk Yönetimi - Management filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2008 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündedir.

Konusu:

Sue sanat eserleri satan bir satis elemanidir. Surekli gezerek satis yapmaya calisan Sue konaklamak icin gittigi bir motelin mudurun radarina yakalanir ve ondan bir turlu kurtulamaz. Motel muduru Sue’ye asik olmustur.

Jennifer Aniston
Babası bir Yunan'dır ve gerçek adı Jennifer Linn Anastassakistir.Kaliforniya'da doğup New York'ta büyüyen ve 80'li yıllarda ufak rollerde oynamaya başlayan Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.En iyi bilinen rolü 'Friends' dizisindeki Rachel Green rolüdür ve bu rol ona bir Altın Küre bir de Emmy Ödülü kazandırmıştır.Bir dönem,yine Amerika'lı oyuncu, Brad Pitt ile 5 yıl süren bir evliliği oldu fakat 2 Ekim 2005'te boşandılar.

Woodrow Tracy Harrelson
, Amerikalı aktör. Özellikle 1990'lı yıllarda yer aldığı Beyazlar Beceremez, Katil Doğanlar ve Skandalın Adı Larry Flynt gibi filmlerle hatırlanmaktadır.Woody Harrelson, Midland, Teksas'ta dünyaya geldi. Babası Charles Voyde Harrelson (1938-2007), bir kiralık katildi ve 1979'da bir eyalet savcısını öldürdüğü için müebbet hapse mahkum edilmişti.

Kanal

Moviesmart Gold HD 5. KANAL 07 Temmuz Salı 10:45-12:15

Filmden Resimler

Aşk Yönetimi - Management izle

Aşk Yönetimi - Management izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart gold hd, management konusu, d-smart 2016 filmleri, management izle, aşk yönetimi izle,