TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEARSevgilisinden dört yıldır evlilik teklif etmemesini bekleyen Anna teklif konusunda artık bir karar vermiştir.Evlenme teklifini kendisi edicektir.


Yönetmenliğini Anand Tucker'nin yaptığı AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR filminin oyuncuları; Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott, John Lithgow'den oluşuyor.

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR  İzle

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR 2010 - ABD yapımı  romantik komedi türündedir.

Konusu: Sevgilisinden dört yıldır evlilik teklif etmemesini bekleyen Anna teklif konusunda artık bir karar vermiştir. Kadınların erkeklere Şubat'ın 29'unda evlenme teklif edebildiği bir İrlanda geleneğinden esinlenip ipleri ele almaya karar verir. Evlilik teklifi için erkek arkadaşı Jeremy'nin arkasından Dublin'e takip edecektir fakat kötü hava koşulları yüzünden yolda kalır. Dublin'e gidebilmesi için taşra ahalisinden Declan, Anna'ya yardım eder. Anna yolda Declan'a aşık olur.

Amy Adams

Amy Lou Adams 20 Ağustos 1974’te dünyaya gelmiş Amerikalı bir televizyon ve film yıldızıdır. Junebug filmindeki rolüyle Akademi Ödülü’ne aday gösterilen yıldızı son dönem, Enchanted filminde canlandırdığı ve Altın Küre’ye aday gösterildiği rolü Giselle ile hatırlayabilirsiniz.

Matthew Goode

Exeter - İngiltere'de 3 Nisan 1978'de dünyaya gelen Goode, beş kardeşin en küçüğüdür (bir ağabeyi; annesinin ilk evliliğinden iki ağabeyi ve bir ablası vardır). Devon'daki Clyst St. Mary kasabasında büyümüştür. Babası jeolog annesi ise hemşiredir. Annesi aynı zamanda amatör tiyatro yönetmenidir. Goode, Birmingham Üniversitesi'nde drama ve Londra'daki Webber Douglas Academy of Dramatic Art'ta klasik tiyatro eğitimi almıştır.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 23.02.2013 21:00

SinemaTV 2 23.02.2013 22:45

SinemaTV 24.02.2013 15:00

SinemaTV 2 24.02.2013 16:45

Filmden Resimler

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR izle

 

AŞKA YOLCULUK - LEAP YEAR izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, aşka yolculuk konusu, aşka yolculuk izle, sinema tv izle, aşka yolculuk oyuncuları,