TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor RigbyConor ve Eleanor aşkla evlenmiş ve beraberliklerini mutlu bir biçimde sürdüren bir çifttir. Ta ki bir gün yine birbirlerine ne kadara yabancılaştıklarını fark edene kadar.


Yönetmenliğini Ned Benson'nin yaptığı Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby filminin oyuncuları; James McAvoy, William Hurt, Jessica Chastain, Ciaran Hinds, Viola Davis'den oluşuyor.

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby izle

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby filmi 2014 - ABD yapımı ve Dram, Romantik türündedir.

Konusu:

Conor ve Eleanor aşkla evlenmiş ve beraberliklerini mutlu bir biçimde sürdüren bir çifttir. Ta ki bir gün yine birbirlerine ne kadara yabancılaştıklarını fark edene kadar… Daha önce karşımızda The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him and Her başlıklarında çıkan film bu sefer hayatı yeniden keşfedişini subjektif bir bakış açısıyla yeniden beyazperdeye taşıyor. Senaristliği ve yönetmenliği daha önceki filmlerde olduğu gibi Ned Benson’a ait olan yapımın başrollerin de James McAvoy ve Jessica Chastain’i izliyoruz. Onlara kadroda eşlik eden isimlerse William Hurt, Viola Davis, Isabelle Huppert, Ciarán Hinds ve Bill Hader.

James McAvoy 2006 yılında The Last King of Scotland filmiyle BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülüne aday gösterilmiş, aynı sene BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazanmıştır. Ertesi sene Kefaret filmiyle en iyi aktör dalında Altın Küre'ye aday olmayı başarmıştır.

Jessica Chastain Kuzey Kaliforniya'da büyüdü.Dokuz yaşındayken dansı keşfetti ve onüç yaşında bir dans topluluğuna katıldı. romeo ve juliet in seçmelerini kazanarak show dünyasının dikkatini çekti. annesinin soyadını alan Jessica Chastain bugüne kadar bir çok tv dizisi, sinema filmleri ve tiyatroda oyuncu olarak yer aldı.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD 02.01.2015 Cuma 21:00-23:05

Filmden Resimler

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby izle

 

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the disappearance of eleanor rigby konusu, d-smart 2015 filmleri, aşkın halleri izle, the disappearance of eleanor rigby,