TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN )Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli bir o kadarda başarılı sahnelerin üstesinden geliyor. Ölümcül SPECTRE planı, bu kez dünyayı yok etmekle tehdit etmektedir.


Yönetmenliğini Irvin Kershner'nin yaptığı YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR ) filminin oyuncuları; Sean Connery, Kim Basinger, Klaus Maria Brandauer, Barbara Carrera'den oluşuyor.

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN )

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN ) Filmi İzle

 

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN )

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN ) 1983 yılı  Fransa, yapımı ve  Dram türündedir.

Konusu: Film 1965 yapımıdır. James Bond filmi olan Thunderball'un bir yeni versiyonu olan Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli bir o kadarda başarılı sahnelerin üstesinden geliyor. Ölümcül SPECTRE planı, bu kez dünyayı yok etmekle tehdit etmektedir. Örgütün 2 numaralı adamı olan Maximilian Largo, 2 nükleer başlıklı füze elinde tutmaktadır ve 1 numara Blofeld, NATO'yu, füzeleri büyük şehirlerde patlatabileceğinin mesajını vermektedir. İngiliz Gizli Servisi, SPECTRE konusunda en bilgili ajanları olan 007'i tehlikeyi engelleme görevini üstlenmiştir. Bond ve Largo arasında nefes kesici bir mücadele başlar. Filmin ilginç tarafı ise Bond kızları olarak bilinen Barbara Carrera ve Kim Basinger'ın bu rolu üstlenmiş olmasıdır.

Irvin Kershner, (doğumlu 23 Nisan 1923, Philadelphia - ölüm tarihi ise 27 Kasım 2010) Amerikalı çok ünlü bir film yönetmenidir. En çok bilinen filmleri ise Yıldız Savaşları: Bölüm V - İmparator ve RoboCop 2 diye bilinir. 27 Kasım 2010 tarihinde Anerika'nın Kaliforniya eyaletinde öldü.Kershner, başlarda resim ve müzik ile ilgileniyordu. Temple University - Tyler School of Fine Arts in Philadelphia'da eğitim gördü. Burada Hans Hoffman'ın öğrencisiydi. Ardından Art Center College of Design okuluna gitti.

Kim Basinger (8 Aralık 1953, Athens, Georgia), ABD'li oyuncu ve model Kimila Ann Basinger, ya da sinema dünyasındakı ismiyle Kim Basinger, 8 Aralık 1953 tarihinde A.B.D., Georgia, Athens'de dünyaya geldi. Babası Don Basinger, büyük bir orkestranın müzisyeni, annesi Ann ise aktris ve mankendir.[1]. İki erkek (Mick ve Skip) ve iki kız kardeşi vardır.

Gösterim Tarihleri

Sinema TV 1001 kanalı 20.02.2013 22:00

Sinema TV 1001 kanalı 21.02.2013 14:45

Filmden Resimler

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN ) izle

 

ASLA ASLA DEME (NEVER SAY NEVER AGAIN ) izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, sinema tv 1001, asla asla deme, sinema izle, james bond,