TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Asla Pes Etme - Never Back DownJake’in hayatındaki yeni dönüşümler, okulun en güzel kızı Baja ile tanışmasıyla başlar. Onun davetiyle bir partiye katılan Jake, orada Ryan adlı bir gençle istemeden kavga eder. Dövüşü kaybedince de çevresi tarafından küçümsenmeye başlar.


Yönetmenliğini Jeff Wadlow'nin yaptığı Asla Pes Etme - Never Back Down filminin oyuncuları; Heard, Djimon Hounsou, Cam Gigandet, Sean Faris, Leslie Hope'den oluşuyor.

Asla Pes Etme - Never Back Down

Asla Pes Etme - Never Back Down izle

Asla Pes Etme - Never Back Down

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Asla Pes Etme - Never Back Down filmi 2008 - ABD yapımı ve Aksiyon, Dram, Spor türündedir.

Konusu:

Jake’in hayatındaki yeni dönüşümler, okulun en güzel kızı Baja ile tanışmasıyla başlar. Onun davetiyle bir partiye katılan Jake, orada Ryan adlı bir gençle istemeden kavga eder. Dövüşü kaybedince de çevresi tarafından küçümsenmeye başlar. Arkadaşı Max, Jake’e karışık savunma sanatları sporundan bahseder. Jake, bu sporun başlı başına bir sanat olduğunu fark eder.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Action HD Cuma 20:45-22:40

Filmden Resimler

Asla Pes Etme - Never Back Down izle

 

Asla Pes Etme - Never Back Down izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart action hd, never back down izle, d-smart 2015 filmleri, never back down konusu, asla pes etme izle,