TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIREYoğun bir iş gününün ardından itfaiyeci Jeremy Coleman (Josh Duhamel) ve çalışma arkadaşları yorucu bir günün sonunda bir şeyler içki içmeyi kararlaştırırlar.


Yönetmenliğini David Barrett'nin yaptığı ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE filminin oyuncuları; Josh Duhamel, Bruce Willis, Rosario Dawson, Vincent Onofrio'den oluşuyor.

ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE

ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE Filmi İzle

 

ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE 2012 - ABD yapımı ve Dram , Gerilim türündedir.

Konusu: Yoğun bir iş gününün ardından itfaiyeci Jeremy Coleman (Josh Duhamel) ve çalışma arkadaşları yorucu bir günün sonunda bir şeyler içki içmeyi kararlaştırırlar. Jeremy tesadüfen bir kazaya tanık olur neo-nazi Hagan'ın (Vincent D'Onofrio) ellerinde acımasızca öldürülüşüne tanık olur. Jeremy canını zor kurtardıktan sonra Hagan'ın son suçunu öğrenen Dedektif Mike Cella (Bruce Willis) kaza ile ilgilenmeye çalışır. Sonuç olarak Jeremy ve Talia'nın hayatları tehlikeye girer. Talia Hagan’ın adamlardan biri tarafından ağır yaralandığında Jeremy tanık koruma programından kaçar ve Long Beach, CA’ya giderek Hagan'ı devirmek üzere rakip çetelerden biriyle işbirliği yapar. Çok geçmeden Jeremy sevdiği kadını korumak amacıyla Hagan'ın adamlarını yok etmek ister bunun için kısa bir süre içinde güzel bir plan yapması gerekmektedir.

David Barrett

Amerikan televizyon yönetmeni ve yapımcısıdır. Sirket, The Mentalist, Castle, The Vampire Diaries, Smallville, Veronica Mars, OC, Nikita, NCIS: Los Angeles, The Secret Circle ve Once Upon onun kredi Bazı Without a Trace Tru Calling, V, Star Trek dahil bir Zaman gibi filmlerin yönetmenliğini yaptı. Aynı zamanda ikinci bir birim serisi yönetmen E-Ring, Fastlane, Cold Case, Gilmore Girls ve filmler Final Destination 2 (2003), Yetim (2009), Sis (2005), Stigmata (1999) olarak görev yapmıştır.

Filmden Resimler

 

ATEŞ İLE 

YANGIN - FIRE WITH FIRE izle

 

ATEŞ İLE YANGIN - FIRE WITH FIRE izle

 

Fragman İzleKategori: