TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ateşle Oynayan Kız - The Girl Who Played With FireFilmde İsveç’teki fuhuş çetesine dahil olan Lizbeth’i polis tarafından yakalama mücadelesi anlatılmaktadır.


Yönetmenliğini Daniel Alfredson'nin yaptığı Ateşle Oynayan Kız - The Girl Who Played With Fire  filminin oyuncuları; Noomi Rapace, Michael Nyqvist, Tehilla Blad, Lena Endre, Georgi Staykov'den oluşuyor.

Ateşle Oynayan Kız - The Girl Who Played With Fire

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

Ateşle Oynayan Kız - The Girl Who Played With Fire

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Ateşle Oynayan Kız - The Girl Who Played With Fire  filmi 2007 - İsveç, Danimarka, Almanya yapımı ve Gerilim, Gizem, Suç türündedir.

Konusu:

Mikael, İsveç’teki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. Dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. Polis, silâhta parmak izi olan Lizbeth’in peşine düşer. Mikael, Lisbeth’in masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. Bu araştırmalar sırasında, peşindeki adamların Lisbeth’in geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.

Noomi Rapace (kızlık soyadı Norén), İsveçli sinema oyuncusu. Çok satan Milenyum Üçlemesi serisinin sinema uyarlamalarında Lisbeth Salander rolünü üstlenen Rapace, Avrupa Film Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu.28 Aralık 1979'da Hudiksvall'da doğdu. Annesi Nina Norén, İsveçli bir aktris, babası Rogelio Durán, ise İspanyol bir flamenko şarkıcısıydı.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD2  Pazartesi 12:00-14:05

Filmden Resimler

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

 

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviemax premier hd, the girl who played with fire izle, digiturk 2015 filmleri, the girl who played with fire konusu, ateşle oynayan kız izle,