TIKLA ARA

Babamın Penguenleri - Mr. Poppers PenguinsÜnlü oyuncu Jim Carrey’nin yine bir komik bir karakteri canlandıracağı filmde başarılı bir iş adamının 6 penguen alarak apartman dairesini buzdan bir kaleye dönüştürme serüveni anlatılıyor.


Yönetmenliğini Mark Waters, Noah Baumbach'nin yaptığı Babamın Penguenleri - Mr. Poppers Penguins filminin oyuncuları; Jim Carrey, Carla Gugino, Madeline Carroll, Clark Gregg, Angela Lansbury'den oluşuyor.

Babamın Penguenleri - Mr. Poppers Penguins

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

Babamın Penguenleri - Mr. Poppers Penguins

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Babamın Penguenleri - Mr. Poppers Penguins filmi 2011 - ABD yapımı ve Komedi türündedir.

Konusu:

New York’taki dairesinde penguenler ile birlikte yaşayan Tom Popper’ın komik hikayesi anlatılıyor.Ünlü oyuncu Jim Carrey’nin yine bir komik bir karakteri canlandıracağı filmde başarılı bir iş adamının 6 penguen alarak apartman dairesini buzdan bir kaleye dönüştürme serüveni anlatılıyor. Penguenler ile birlikte yaşamaya başlayan Tom Popper, bakalım yeni sorumluluklarının iş hayatına olumsuz yansımasını engelleyebilecek mi?

Yayın Bilgisi:

19 ARALIK 2013 PERŞEMBE 03/ 00

19 ARALIK 2013 PERŞEMBE 09/ 15

Filmden Resimler

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

 

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, mr. poppers penguins konusu, d-smart 2014 filmleri, mr. poppers penguins izle, babamın penguenleri izle,