TIKLA ARA

Bir Ömür Boyu Yolculuk – WanderlustBaşrollerini Jennifer Aniston ve Paul Rudd’un paylaştığı, hayatı bambaşka bir açıdan ele alan bir komedi. New York’ta konforlu bir yaşam süren George(Paul Rudd) ve Linda (Jennifer Aniston), işleri yolunda gitmeyince George’un abisinin yanına taşınmak zorunda kalırlar.


Yönetmenliğini David Wain'nin yaptığı Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust filminin oyuncuları; Jennifer Aniston, Paul Rudd, Lauren Ambrose, Justin Theroux, Alan Alda'den oluşuyor.

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust izle

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust filmi 2012 - ABD yapımı ve Komedi türündedir.

Konusu:

İşlerini kaybettikten sonra aileleriyle yaşamayı deneyen çift, daha sonra yaptıkları ufak bir araba kazası sonucu hippi kampında kalmaya başlarlar. Başrollerini Jennifer Aniston ve Paul Rudd’un paylaştığı, hayatı bambaşka bir açıdan ele alan bir komedi. New York’ta konforlu bir yaşam süren George ve Linda işleri yolunda gitmeyince George’un abisinin yanına taşınmak zorunda kalırlar. Fakat hayatları kabusa döner ve arabaya atladıkları gibi soluğu bir hippie kampında alırlar. Burada yaşayan topluluğun tüm alışkanlıkları onlara ters gelse de, bir kaç hafta kalarak kafa dağıtmaya karar verirler. Ancak kısa bir süre sonra bu alışkanlıklara kendileri de kapılır ve bambaşka insanlara dönüşürler.

Yayın Bilgisi:

8 KASIM 2013 CUMA 19:00

09 KASIM 2013 CUMARTESİ 07:30

12 KASIM 2013 SALI 17:15

13 KASIM 2013 ÇARŞAMBA 06:45

Filmden Resimler

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust izle

 

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, wanderlust izle, d-smart 2014 filmleri, wanderlust konusu, bir ömür boyu yolculuk izle,