TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A LifeKüçüklükten beri birlikte büyüyen arkadaşlar bir anda bir ölüm yüzünden ayrılan Jake Taylor, hayatı bir anda değişir.


Yönetmenliğini Brian Baugh'nin yaptığı ve Oyuncuları Randy Wayne, Sean Michael, Arjay Smith, Kim Hidalgo, Bubba Lewis'den oluşuyor.

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A Life

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A Life izle

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A Life filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2009 - ABD Dram türündedir.

Konusu:

Küçüklükten beri birlikte büyüyen arkadaşlar bir anda bir ölüm yüzünden ayrılan Jake Taylor, hayatı bir anda değişir. Ünlü ve başarılı bir sporcu olan Taylor, geride kalan arkadaşlarının ve çevresindeki insanların hayatlarını kurtarmak için çabalayacaktır.

Rachael Leigh Cook
10 yaşındayken modellik yapmaya başlayan Rachael Leigh Cook, küçük yaşlarından itibaren pek çok reklam filminde oynadı. Oyunculuğu sevdiğini keşfetti ve katıldığı ilk seçmelerde başarı kazanarak Babysitters Club'da ilk rolünü kaptı. Daha sonra televizyon filmleri ve bağımsız sinema filmleri arasında mekik dokumaya başlayan güzel aktris 'She's All That' ile Hollywood'da büyük sükse yaptı.

Kelly Rowan
(26 Ekim 1965) bir is born Canadian televizyon ve film oyuncu ve eski fashion model. O iyi canlandırmakta bilinir Kirsten Cohen Doğum Fox TV serisi O.C. Içeriği 1 Biyografi 1,1 Özel hayatı 1,2 Kariyer 2 Filmleri 3 Referanslar 4 Dış bağlantılar

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 03 Ağustos Pazartesi 19:00-21:05

Filmden Resimler

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A Life izle

Bir Yaşamı Kurtarmak - To Save A Life izle

Fragman İzle


Kategori: