TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Birinci Sınıf - The First Grader84 yaşında ilkokula yazılan Kenyalı Kimani Maruge‘nin gerçek hikayesi. 2002 yılında Kenya hükümeti ilköğretimin parasız olacağını ilan eder. Küçük bir dağ köyündeki ilkokulun yeni bir öğrencisi vardır artık; 80'lerindeki Kimani Maruge...


Yönetmenliğini Justin Chadwick'nin yaptığı Birinci Sınıf - The First Grader filminin oyuncuları; Naomie Harris, Sam Feuer, Nick Reding, John Sibi-okumu, vusi kunene'den oluşuyor.

Birinci Sınıf - The First Grader

Birinci Sınıf - The First Grader izle

Birinci Sınıf - The First Grader

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Birinci Sınıf - The First Grader filmi 2012 - ABD yapımı ve Aksiyon, Komedi, Suç türündedir.

Konusu:

84 yaşında ilkokula yazılan Kenyalı Kimani Maruge'nin gerçek hikayesi… 2002 yılında Kenya hükümeti ilköğretimin parasız olacağını ilan eder. Küçük bir dağ köyündeki ilkokulun yeni bir öğrencisi vardır artık; 80'lerindeki Kimani Maruge (Oliver Litondo)… Yıllarca ülkesinin özgürlüğü için savaşan bu yaşlı adam, şimdi eğitim görmek için okul sırasına oturmuştur. Öğretmen Jane Obinchu (Naomie Harris), Maruge'nin bu çabasını canı gönülden destekler.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Fest HD Çarşamba 19:55-21:35

Filmden Resimler

Birinci Sınıf - The First Grader izle

 

Birinci Sınıf - The First Grader izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, the first grader izle, digiturk 2015 filmleri, the first grader konusu, birinci sınıf izle,