TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Bitik Şehir - Broken CityEskiden polis olan bir dedektif, bir belediye başkanı tarafından karısının kendisini aldattığı şüphesini araştırmak için tutulur. Dedektif iddiaları doğrular, fakat ortada bir sorun vardır: başkanın eşinin görüştüğü adam ölmüştür.


Yönetmenliğini Allen Hughes'nin yaptığı Bitik Şehir - Broken City filminin oyuncuları; Russell Crowe, Mark Wahlberg, Catherine Zeta-Jones, Natalie Martinez, Barry Pepper'den oluşuyor.

Bitik Şehir - Broken City

Bitik Şehir - Broken City izle

Bitik Şehir - Broken City

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Bitik Şehir - Broken City filmi 2013 - ABD yapımı ve Gizem, Korku, Suç türündedir.

Konusu:

Eskiden polis olan bir dedektif, bir belediye başkanı tarafından karısının kendisini aldattığı şüphesini araştırmak için tutulur. Dedektif iddiaları doğrular, fakat ortada bir sorun vardır: başkanın eşinin görüştüğü adam ölmüştür. Araştırmalarını derinleştiren dedektif başkanın da isminin karıştığı politik bir skandalı ortaya çıkaracaktır. Crowe filmde eşinin kendisini aldattığından şüphelenen belediye başkanını, Wahlberg ise aldatma olayını araştıran dedektifi canlandıracak.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD Perşembe 19:00-20:55

Filmden Resimler

Bitik Şehir - Broken City izle

 

Bitik Şehir - Broken City izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, broken city izle, digiturk 2014 filmleri, broken city konusu, bitik şehir izle,