TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Boleyn Kızı - The Other Boleyn GirlMary Boleyn güzelliği dillere destandır on dört yaşında kraliyet sarayına geldiğinde Kral VIII. Henrye aşık olur.


Yönetmenliğini Justin Chadwick'nin yaptığı ve Oyuncuları Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Benedict Cumberbatch'den oluşuyor.

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl izle

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2008 - İngiltere, ABD Dram türündedir.

Konusu:

Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde Kral VIII. Henry’nin gözlerini kamaştırır. Zamanla kralın ilgisini kaybetmeye başlayan Mary, karşısında rakip olarak kardeşi Anne’i bulacaktır. Ailesinin hırslı oyunlarını ve saray hayatının tehlikeli entrikalarını fark eden Mary, ailesinin isteği üzerine kardeşinin krala yakınlaşmasına yardım eder.


Emma Rose Roberts
, Amerikalı aktris ve şarkıcı. 2004'te yayınlanmaya başlayan Unfabulous dizisindeki Addie Singer rolüyle tanınmıştır.1991'de aktör Eric Roberts ve Kelly Cunningham'in kızı olarak Rhinebeck, New York'ta doğdu. Teyzesi Julia Roberts Oscar ödüllü bir oyuncudur.

Gregg Sulkin
, İngiliz aktör. Disney'in komedi dizileri olan As the Bell Rings ve Wizards of Waverly'de rol almıştır. 2010 yılında televizyon filmi olan Avalon High'da rol alarak televizyon filmlerine adımını atmıştır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 31 Mayıs Salı 21:15-23:10

Filmden Resimler

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl izle

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl izle

Fragman İzle

Kategori: