TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Bu Yıl Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta Canlı Canlı'2012 Altın Küre Ödülleri


Bu Yıl Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta Canlı Canlı'
 
Hollywood'un Oscar ve Grammy'den sonra en çok ilgi gören ödül töreni olan Altın Küre, 15 Ocak, Pazar günü D-Smart HD 59. Kanal HDe ile ekranlara geliyor.

Bu yıl da bazı adaylar, şanslarını deneyecek. Hollywood Yabancı Gazeteciler Derneği'nin her yıl vizyon filmleri ve TV dizilerini değerlendirerek sanatçıları ödüllendirdiği Altın Küre Ödülleri'nin bu yılki adayları açıklandı. Michel Hazanavicius'un "Artist" filmi bu yıl altı kategorideki adaylığı ile Altın Küre Ödülleri'ne damgasını vurdu. "Artist"i beşer ödüle adaylıkları ile Alexander Payne'nin "The Descendants" ve Tate Taylor'ın "The Help" filmleri takip ediyor.

Oscar Ödülleri'ne giden yolda önemli bir faktör olan Altın Küre Ödülleri'nde bu yıl Türkiye'den de değerli bir sanatçının rol aldığı önemli bir film de yarışacak.Ünlü tiyatro ve sinema sanatçımız Haluk Bilginer de Madonna'nın yönettiği ve rol aldığı W.E.'de filminde El Fayed rolünde oynuyor. Ancak W.E., Altın Küre'de Oyuncuları ile değil Abel Korzeniowski'nin müziği ile ödül şansını deneyecek.Film İngiltere Kralı 8. Edward'ın yaşamında önemli iki kadın ile gönül ilişkilerini konu alıyor.

Altın Küre Ödülleri töreni 15 Ocak Pazar günü HD kalitesinde sadece D-Smart seyircileri ile buluşacakKategori:

Etiketler: d-smart, d-smart altın küre, d-smart ödül töreni, d-smart oscar , d-smart hd,