TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Bulut Atlası - Cloud AtlasDavid Mitchell büyüleyici üçüncü romanında insanoğlunun tehlikeli güç arzusuna dair düşünme fırsatı sunmak adına dil, tür ve zaman sınırlarını tamamen kaldırıyor.


Yönetmenliğini Andy Wachowski, Lana Wachowski, Tom Tykwer'nin yaptığı Bulut Atlası - Cloud Atlas filminin oyuncuları; Tom Hanks, Hugo Weaving, Halle Berry, Jim Sturgess, Hugh Grant'den oluşuyor.

Bulut Atlası - Cloud Atlas

Bulut Atlası - Cloud Atlas izle

Bulut Atlası - Cloud Atlas

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Bulut Atlası - Cloud Atlas filmi 2012 - ABD, Almanya, HongKong, Singapur yapımı ve Bilim Kurgu, Dram, Gizem türündedir.

Konusu:

1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçmekte olan isteksiz bir gezgin, iki savaş arasında kalan Belçika’da yaşayan, istikrarsız bir geçim kaynağı olan bir besteci, Vali Reagan’ın yönettiği California’da yaşayan yüce gönüllü bir gazeteci, yeraltı dünyasındaki alacaklılarından kaçan işe yaramaz bir yayıncı, ölüm hücresinde genetik olarak değiştirilmiş bir servis elemanı ve bilim ile medeniyetin çöküşüne tanık olan ve Pasifik Okyanusu’ndaki adaların birinde yaşayan Zachry. Cloud Atlas’ın anlatıcıları tarih koridorunda birbirlerinin sesinin yankısını duyuyorlar ve kaderleri bir şekilde mutlaka değişiyor.David Mitchell büyüleyici üçüncü romanında insanoğlunun tehlikeli güç arzusuna dair düşünme fırsatı sunmak adına dil, tür ve zaman sınırlarını tamamen kaldırıyor.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD Cuma 21:00-23:50

Filmden Resimler

Bulut Atlası - Cloud Atlas izle

 

Bulut Atlası - Cloud Atlas izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, cloud atlas izle, digiturk 2014 filmleri, cloud atlas konusu, bulut atlası izle,