TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Büyük Balık - Big FishWilliam Bloom, babası kanser nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, aile evine geri döner. Gezgin bir satıcı olan babasını yakından tanımak için, gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının yaşadıklarına dair efsaneler bir bir yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını zaferleriyle ve zaaflarıyla ortaya dökecektir. Filmin en iyi müzik dalında Oscar adaylığı bulunuyor.


Yönetmenliğini Bharat Nalluri'nin yaptığı Büyük Balık - Big Fish filminin oyuncuları; Amy Adams, Lee Pace, Frances McDormand, Ciaran Hinds, Shirley Henderson'den oluşuyor.

Büyük Balık - Big Fish

Büyük Balık - Big Fish izle

Büyük Balık - Big Fish

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Büyük Balık - Big Fish filmi 2008 - İngiltere, ABD yapımı ve Dram, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Family HD Pazartesi 21:35-23:50

Filmden Resimler

Büyük Balık - Big Fish izle

 

Büyük Balık - Big Fish izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart family hd, big fish konusu, d-smart 2015 filmleri, big fish izle, büyük balık izle,