TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Büyük Umutlar - Great ExpectationsFilm fakirlik içerisinde büyüyen yetim Pip'in hikayesini anlatıyor. Pip'in hayatı birdenbire nereden geldiğini bilmediği bir yardımla değişir ve bir beyefendiye dönüşür. Hızla sınıf atlayan genç adam bu konumunu çocukluk aşkı Estella'ya yeniden ulaşmak amacıyla kullanır.


Yönetmenliğini Mike Newell'nin yaptığı Büyük Umutlar - Great Expectations filminin oyuncuları; Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Robbie Coltrane, Jeremy ırvine, Jason Flemyng'den oluşuyor.

Büyük Umutlar - Great Expectations

Büyük Umutlar - Great Expectations izle

Büyük Umutlar - Great Expectations

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Büyük Umutlar - Great Expectations filmi 2012 - ABD, İngiltere yapımı ve Dram türündedir.

Konusu:

Yetim olarak büyümüş Pip’in bir gün kimsenin bilmediği biri tarafından gelen yardımlarıyla beyefendi oluşunun hikayesi. Charles Dickens’ın ünlü eserinden uyarlanan filmin baş rollerinde Helena Boham Carter, Ralph Fiennes ve Jeremy Irvine oynuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mike Newell oturuyor.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD Salı 20:00-22:15

Filmden Resimler

Büyük Umutlar - Great Expectations izle

 

Büyük Umutlar - Great Expectations izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, great expectations izle, d-smart 2015 filmleri, great expectations konusu, büyük umutlar izle,