TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Buz Askerler - Ice SoldiersÖnemli ve çalışkan bir bilim adamı Kuzey Kanada'da gömülü üç dondurulmuş ve genetiği değiştirilmiş Rusların cesetlerini keşfeder.


Yönetmenliğini Juan Sturla Gunnarsson'nin yaptığı Buz Askerler - Ice Soldiers filminin oyuncuları; Dominic Purcell, Michael Ironside, Adam Beach, Carinne Leduc, Gabriel Hogan'den oluşuyor.

Buz Askerler - Ice Soldiers

Buz Askerler - Ice Soldiers izle

Buz Askerler - Ice Soldiers

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Buz Askerler - Ice Soldiers filmi 2013 – ABD yapımı ve Bilim Kurgu, Aksiyon türündedir.

Konusu:

Bir bilim adamı Kuzey Kanada'da gömülü üç dondurulmuş ve genetiği değiştirilmiş Rusların cesetlerini keşfeder. Onları çözdürmesi üzerine o Batı toplumu için ölümcül bir tehdit ortaya çıkar ve her ne pahasına olursa onları durdurmak gerektiğini anlar.

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell 17 Şubat 1970 yılında İngiltere'de doğumlu Avustralyalı oyuncu kariyerini Amerika'da sürdürmektedir.Fox televizyonunda yayınlanan John Doe TV dizisindeki John Doe karakteri ve Prison Break dizisindeki Lincoln Burrows karakteri ile üne kavuşmuştur.

Michael Ironside 1950 kanada doğumlu aktör.İlk çıkışını 1981 yapımı the scanners'daki kafa patlatan revok rolüyle yapmıştır.Daha sonra efsanevi tv dizisi the final battle'daki serseri isyancı tyler rolü onun geniş kitlelerce tanınmasnı sağlamıştır.1990'ın efsane bilim kurgusu total recall a kadar genelde dedektif, şerif, fbi ajanı vs rollerinde görürüz ironside'ı.total recall'da en iyi yaptığı işe geri dönen ironside tüm zamanların en başarılı kötü adam rollerinden birini daha taşır beyaz perdeye.

Gabriel Hogan Toronto, Ontario, Kanada'da 1973 doğumlu bir Kanadalı aktör.Hogan en iyi Kanadalı dramalar Traders and The Associates rolleriyle tanınır.Hogan üç çocuklu ailenin ikinci çocuğudur.Anne ve babası da oyuncu olan; annesi Susan Hogan vurmak kablo üzerinde yinelenen bir döküm üyesi iken babası Michael Hogan, hit göstermek Battlestar Galactica Albay Tigh oynadığı The L Word göstermektedir. Kız kardeşi, Jennie Rebecca Hogan, aynı zamanda bir oyuncu.Bugüne kadar Hogan en yüksek profil rolleri Kanada televizyon olmuştur.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD Pazartesi 12:00-13:40

 

Filmden Resimler

Buz Askerler - Ice Soldiers izle

 

Buz Askerler - Ice Soldiers izle

 

Fragman İzle

Kategori: