TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Çalınan Hayatlar - Stolen LivesBir dedektifin kendi oğlunun ölümünü araştırırken 50 yıl önce gömülmüş sandıkta bir çocuğun mumyasını bulmasıyla başlayan Filmde bu mumyanın kimliğini ortaya çıkarmaya çalışma mücadelesi anlatıyor..


Yönetmenliğini Anders Anderson'in yaptığı Çalınan Hayatlar - Stolen Lives filminin oyuncuları; Rhona Mitra, Josh Lucas, Jimmy Bennet, Jessica Chastain, Jon Hamm'den oluşuyor.

Çalınan Hayatlar - Stolen Lives

Çalınan Hayatlar - Stolen Lives izle

Çalınan Hayatlar - Stolen Lives filmini D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz ekranlarından izleyebilirsiniz. Film2009 - ABD Dram, Gerilim, Gizem türündedir.

Konusu:

Bir dedektifin kendi oğlunun ölümünü araştırırken 50 yıl önce gömülmüş sandıkta bir çocuğun mumyasını bulmasıyla başlayan Filmde bu mumyanın kimliğini ortaya çıkarmaya çalışma mücadelersi anlatıyor..

Josh Lucas
Amerika doğumlu aktördür. Bir çok filmde rol almıştır ancak bu filmler içerisindeki Glory Road, A Beautiful Mind ve Poseidon filmlerdeki rolleriyle ismini bir adım ileriye taşımıştır.

Jessica Chastain
Kuzey Kaliforniya'da büyüdü.Dokuz yaşındayken dansı keşfetti ve onüç yaşında bir dans topluluğuna katıldı. romeo ve juliet in seçmelerini kazanarak show dünyasının dikkatini çekti. annesinin soyadını alan Jessica Chastain bugüne kadar bir çok tv dizisi, sinema filmleri ve tiyatroda oyuncu olarak yer aldı.

Hamm St. Louis
, Missouri'de doğmuş ve büyümüştür. Aktör oyunculuğun ilk tadını 6 yaşında iken oynadığı Winnie the Pooh adlı oyunla tatmıştır.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD 18 Mayıs Pazartesi 19:30-21:10

Filmden Resimler

Burada Mısın? - Are You Here? izle

 

Burada Mısın? - Are You Here? izle

 

Fragman İzle

Kategori: