TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or LessPizza paket servisi yaparak Nick bir anda tanımadığı iki suçlu tarafından kaçırılarak banka soymaya zorlanması ile gelişen olayları anlatıyor.


Yönetmenliğini Ruben Fleischer'nin yaptığı ve Oyuncuları Jesse Eisenberg, Michael Pena, Fred Ward, Jordan Trovillion, Danny McBride'den oluşuyor.

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or Less

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or Less izle

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or Less  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2011 - ABD, Kanada, Almanya Aksiyon, Komedi, Macera, Polisiye, Suç türündedir.

Konusu:

30 Minutes or Less , küçük bir kasabada sıkıcı hayatını pizza paket servisi yaparak geçiren Nick ‘in (Jesse Eisenberg ) iki suçlu tarafından kaçırılarak 30 dakika içinde banka soymaya zorlanması ile gelişen olayları anlatıyor.

Jesse Eisenberg ilk kez ekran karşısına 1999-2000 yıllarında yayınlanan Get Real adlı komedi-drama TV dizisinde çıkmıştır. Daha sonra birçok filmde rol almıştır. Aldığı rollerdeki başarısı ile birçok ödüle aday gösterilmiş, bunlardan San Diego Yahudi Film Festivali'ndeki "Umut Vaat Eden En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"'nü ve rol aldığı diğer kişiler ile birlikte "En İyi Oyuncu Kadrosu Gotham Ödülü"'nü kazanmıştır.

Michael Pena
13 Ocak 1976, Chicago doğumlu olan Michael Pena; Crash, Dünya Ticaret Merkezi,Arslanı Kuzulara gibi filmlerde rol almıştır. Özellikle Tetikçi'deki performansı,eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 19 Nisan Salı 21:15-22:50

Filmden Resimler

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or Less izle

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes Or Less izle

Fragman İzle

Kategori: