TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta.Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Cem Yılmaz en güzel şovlarıyla sadece D-Smart'ta.


Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın!

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın! İzle

 

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. 

CMYLMZ, Cem Yılmaz Bir Tat Bir Doku, bifo & cmymlz, CMYLMZ Soru & Cevap CM101MMXI Fundamentals şovlarıyla Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın!

Cem Yılmaz Bir Tat Bir Doku

Harika bir gösteri harika bir performans eşliğinde kahkaha tufanına hazır olun. Cem Yılmaz ın 1999 yılındaki Bir Tat Bir Doku ismiyle yapmış olduğu Tek Kişilik Stand Up Gösterisi hala bizleri güldürmeye yetiyorda artıyor bile. Bu muhteşem gösteriyi kaçırmamanızı öneririz.

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın! izle

bifo & cmymlz

Cem Yılmaz Dünyaca ünlü müzikal grubu Bifo’ya el atıyor ve kendi tarzına göere gösteriyi şekillendiriyor. Espirilerin ve kahkaların havada uçuştuğu bu gösteriyi sizler D-Smarta yayınlanmaya başlıyor.

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın! izle

CMYLMZ Soru & Cevap

Öğrencilerin sorup Cem Yılmaz'ın yine kendi kıvrak ve esprili zekasıyla cevaplandırdığı bu stand up gösterisini kaçırmayın Soruyor Cem Yılmaz Kendine Has Esprili Üslubuyla Cevap Veriyor!

Cem Yılmaz sadece D-Smart'ta. Kaçırmayın! izle

CM101MMXI Fundamentals

CM101MMXI FUNDAMENTALS, yapımcılığını CMYLMZ Fikirsanat'ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Dündar'ın yaptığı, Cem Yılmaz'ın 2011 yapımı tek kişilik gösterisi. Sinema gösterimlerine 3 Ocak 2013'te başlanmıştır.Gösterileri kapalı gişe oynayan CM101MMXI FUNDAMENTALS, sinema gösteriminin ilk 4 gününde 600.000'in üzerinde seyirci sayısına ulaşmıştır.Şimdi artık D-Smart ekranlarından izleyebilrsiniz.

 

Tanıtım İzle


D-Smart Sinema Paketi

 

DSMART İzleme SeçenekleriKategori:

Etiketler: d-smart izle, cem yılmaz fundamentals, cem yılmaz, cem yılmaz bir tat bir doku, bifo & cmymlz,