TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Cennet Batıda - Eden is WestTıpkı Odisseia'daki gibi, kahramanımız Elias'ın macerası da Ege'nin serin sularında başlar... Kıyıdaki parlak ışıklara yaklaşan eski püskü gemideki kaçakların tek hedefi vardır: "Batı"ya ulaşabilmek.


Yönetmenliğini Costa-Gavras'nin yaptığı Cennet Batıda - Eden is West filminin oyuncuları; Jeremy Renner, Rose Byrne, Imogen Poots, Idris Elba, Robert Carlyle'den oluşuyor.

Cennet Batıda - Eden is West

Cennet Batıda - Eden is West izle

Cennet Batıda - Eden is West

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Cennet Batıda - Eden is West filmi 2009 - Fransa, İtalya, Yunanistan yapımı ve Dram türündedir.

Konusu:

Tıpkı Odisseia'daki gibi, kahramanımız Elias'ın macerası da Ege'nin serin sularında başlar... Kıyıdaki parlak ışıklara yaklaşan eski püskü gemideki kaçakların tek hedefi vardır: "Batı"ya ulaşabilmek. Sahil Güvenlik botlarıyla karşılaştıklarında, Elias ve arkadaşı gemiden atlayıp kıyıya yüzerler. Vardıkları yer, "Cennet" adında lüks bir tatil köyünün çıplaklar kampıdır...Elias Fransa'ya giden bir gemiye gizlice binebilmek için açıktan para ödeyip kaçak olarak yolculuğa çıkar. Sahil güvenlik teknesinden gemide arama yapılacağı duyurulunca Elias ve arkadaşı denize atlarlar. En yakın kıyının ışıklarına doğru ilerleyip Eden adlı lüks bir tatil köyüne varırlar. Pek çok kısa maceranın ardından, Cennet'e uğrayıp Cehennem'de kısa bir mola verdikten sonra, epik yolculukları Paris'te son bulur.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Fest HD Perşembe 19:50-21:36

Filmden Resimler

Cennet Batıda - Eden is West izle

 

Cennet Batıda - Eden is West izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, eden is west konusu, d-smart 2014 filmleri, eden is west izle, cennet batıda izle,