TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ÇILGIN HIRSIZGru,dünyanın uydusu Ay’ı çalmaya karar vermiştir.2010 yılının başarılı ve oldukça eğlendirici animasyonlarından olan Çılgın Hırsız; ailece izlenebilecek bir sinema keyfi sunuyor.


Yönetmenliğini Pierre Coffin, Chris Renaud'nin yaptığı ÇILGIN HIRSIZ filminin oyuncuları; Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews'den oluşuyor.

ÇILGIN HIRSIZ

ÇILGIN HIRSIZ Filmi İzle

 

ÇILGIN HIRSIZ

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz ÇILGIN HIRSIZ 2010 yılı ABD yapımı ve Aile,Animasyon,Çocuk,Dram,Komedi ve Macera türündedir.

Konusu: Beyaz çitler ve güllerle çevrili mutlu bir banliyö mahallesinde, bahçesi kupkuru siyah bir ev vardır. Komşular, bu evin altında gizli bir saklanma yeri olduğunu bilmemektedir. Etrafı minyonların oluşturduğu küçük bir orduyla çevirili olan Gru, dünya tarihindeki en büyük soygunu planlamaktadır. Ay'ı çalacaktır! Gru, kötü olan her şey sevmektedir. Küçültme ışınları, dondurma ışınları, karada ve havada savaşa hazır araçlardan oluşan cephaneliğiyle yoluna çıkan herkesi yok eder. Ta ki üç küçük yetim kız ona bakıp, başka kimsenin onda görmediğini görene kadar: Potansiyel bir baba!

Gösterim Tarihleri

SinemaTV Kanalı: 29.12.2012  21:00

SinemaTV 2 Kanalı: 29.12.2012 22:45

SinemaTV Kanalı: 30.12.2012  07:55

SinemaTV 2 Kanalı: 30.12.2012 09:40

Filmden Resimler

ÇILGIN HIRSIZ izle

 

ÇILGIN HIRSIZ izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, sinema izle, sinema izle, film izle, sinemalar,