TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped PajamasBruno, kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur.


Yönetmenliğini Sophie Barthes'nin yaptığı ve Oyuncuları Paul Giamatti, Mia Wasikowska, Ezra Miller, Logan Marshall-Green, Rhys Ifans'den oluşuyor.

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pajamas

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pajamas izle

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pajamas  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2014 - ABD Dram türündedir.

Konusu:

Nazi Almanya’sı Bruno’nun babasını görevli olarak Polonya’ya gönderir. Bruno, kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. Ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk, özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan Alman annenin (Vera Farmiga) endişelerini artıracaktır. Bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon Yahudinin Nazilerce öldürüldüğü Auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.

Vera Ann Farmiga
, Ukrayna asıllı Amerikalı aktrist. Köstebek, Aklı Havada ve Evdeki Düşman filmleriyle tanınmaktadır.1973'te New Jersey'de doğdu.

Remus Lupin,
harry potter'ın babasının en iyi arkadaşlarından biridir. Fenrir Greyback tarafından küçükken ısırılıp bir kurtadam olmuştur. Harry üçüncü sınıftayken onun karanlık sanatlara karşı savunma hocalığını yapmıştır. Zümrüdü anka yoldaşlığının bir üyesidir. Dumbledrore'un güvendiği bir kimsedir. Peter Pettigrew, Sirius Black ve James Potter onun Hogwarts'da sahip olduğu tek arkadaşlarıdır.

Asa Maxwell Thornton Farr Butterfield
, kısaca Asa Butterfield, İngiliz sinema oyuncusu. 2008 yapımı Çizgili Pijamalı Çocuk filmiyle adını duyurmuş, 2010 yapımı Scorsese filmi Hugo'yla iyice ün kazanmıştır.Butterfield oyunculuğa yaşadığı yer olan Islington'da bulunan Young Actors Theatre'da başladı. Butterfield, okuldan sonra gittiği bu oyunculuk kursuna başladıktan bir süre sonra televizyon dizilerinde küçük roller almaya başladı.

Rupert Friend
, İngiliz erkek film oyuncusu. En bilinen rolleri Aşk ve Gurur'daki Mr. Wickham, Çizgili Pijamalı Çocuk'taki Teğmen Kotler ve Genç Victoria'daki Prens Albert rolleridir.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 15 Mart Salı 21:15-23:00

Filmden Resimler

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pajamas izle

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pajamas izle

Fragman İzle

Kategori: