TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTSKüçük bir kasabada kendi kulubelerinde mutlu mesut yaşayan Fakir değirmenci ve oğlu varmış birdekedileri vardır.


Yönetmenliğini Eugene Marner'nin yaptığı ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS filminin oyuncuları; Christopher Walken, Jason Connery, Carmela Marner, Yossi Graber'den oluşuyor.

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS İzle

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS 1988 - ABD yapımı  Fantastik, Müzikal türündedir.

Konusu:Küçük bir kasabada kendi kulubelerinde mutlu mesut yaşayan Fakir değirmenci ve oğlu varmış birdekedileri vardır.Ama o sıradan bir kedi değildir, sihirli bir kedidir İnsanlarla konuşabilir ve giydiğinde onu bir insan gibi gösteren çizmeleri vardır.Çizmelerinin gücünden faydalanan kedi, fakir sahibinden soylu ve zengin biriymiş gibi söz eder Kral'a Sahibi ile kralın kızı birbirine aşık olunca işler iyice karışır.Bu iki çifti bir araya getirmek isteyen Çizmeli kedi bakalım başarabilecekmi.

Christopher Walken Akademi ödülü, SAG, ve BAFTA Ödülü sahibi, Altın Küre, Tony ve Emmy ödülü adayı Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Akademi Ödülünü 1979 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında The Deer Hunter filmi ile ulaşmıştır. 2002 yılında Catch Me If You Can filmi ile bir kez daha ödüle aday gösterilmiştir. Walken 1953 yılından itibaren 100'ü aşkın yapımda görev almış ve çeşitli ödüllere uzanmıştır.

Jason Joseph Connery (d. 11 Ocak 1963, Londra, İngiltere), İskoç asıllı aktör. Dünyaca ünlü aktör Sean Connery'nin oğludur. Annesi ise Avustralyalı aktis Diane Cilento'dur.Rol aldığı filimler 2007 The Thirst: Blood War Cladius Tom Shell,Night Skies Richard Roy ,Knyrim,George Lopez Mike TV dizi Joe Regalbuto, Velocity Mic Jeff Jensen, Brotherhood of Blood Keaton Michael Roesch, Peter Scheerer,An Accidental Christmas Myles (TV) Fred Olen Ray 2008 Çinli adamın seçimi Sam Aki Aleong,La Linea Randall yapım aşamasında James Cotten,2009 Alone in the Dark II Parker,Michael Roesch,Peter Scheerer.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV Aile 26.02.2013 03:30

SinemaTV Aile 26.02.2013 10:00

Filmden Resimler

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS izle

 

ÇİZMELİ KEDİ - PUSS IN BOOTS izle

 

Fragman İzleKategori: