TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Creed Efsanenin DoğuşuEski boksör Apollo Creed'in evlilik dışı biri ilişkiden doğan çocuğu olan Donnie annesinin ölümünün ardından Creed'in dul eşi tarafından himaye altına alınır ve zengin bir ailede rahat bir şekilde büyür. Ancak o bu hayatı reddederek boksör olma hayallerine kapılır ve kendisini yetiştirmesi için Rocky Balboa'nın peşine düşer.


Creed Efsanenin Doğuşu

Creed Efsanenin Doğuşu izle

 

Creed: Efsanenin Doğuşu - Yönetmenliğini Ryan Coogler'in yaptığı ve Oyuncuları Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson'den oluşuyor. Creed: Efsanenin Doğuşu ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD Dram, Spor türündedir.

Konusu:

Kimsesiz Adonis bir yetimhanede günlerini geçiren, aslında iyi bir çocuk olmasına rağmen kavgacılığı ile tanınan bir yetimdir. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir ve kendisini yetimhaneden çıkartmak istediğini söyler. Babasının resmi nikahlı ama artık dul eşi olan bu kadın Mary Anne Creed'dir; Adonis'in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed'dir. Üvey annesinin himayesinde gayet iyi bir yaşama kavuşan Adonis, önündeki tüm iyi yaşam fırsatlarına rağmen tek bir şey ister  oda babası gibi boksör olmaktır. Kendisine karşı gelenlere inat babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa'nın kapısını çalar.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 16 Ekim Pazar 21:00-23:13

Filmden Resimler

Creed Efsanenin Doğuşu izle

Creed Efsanenin Doğuşu izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: d-smart 2017 izle, creed efsanenin doğuşu izle , moviesmart premium hd, creed efsanenin doğuşu konusu, creed efsanenin doğuşu,